Detská výživa (kupovaná alebo domáca)?

mimwi

To je len ich názor :) Ty sa tým vôbec nemusíš nechať zastrašiť, ak ty chceš dávať kupované tak dávaj. Oni ti nemôžu nič prikazovať a zakazovať :)

sinka

strasia ma, ze ked budem kupovat tak to moze babatku ublizit, ze moze mat alergiu na niektore veci tam a mat problemy hned na zaciatku :( ale ked ja som videla, tie vyzivy, ze su uz od pol roka ale vraj to aj tak nemozu deti tak skoro. tak ja uz neviem

sinka

dievcata mozem prve vyzivy aj kupovat ci musim zasadne iba doma urobit? ja na to moc nemam cas ale ostatne kamosky co maju deti ma strasia

wudia

Mozno ma to pri dalsom dietati aj prejde ked uz budem vediet co a ako :D Len teraz som este zo vsetkeho strasne vystresovana, na zaciatku som sa ho pomaly bala aj chytit lebo bolo taky krehucky :D Vies co zatial sa aj tak drzim este pri takych prichutiach ako jablcka, mrkvicky, bananiky, take neutralne. Ale skusala som uz raz aj zahradnu zmes, tam bolo kadeco aj slivky, jahody, ceresne a v pohodicke, nic sa nestalo :) Plus samozrejme zeleninkove

vierocka514

ja to tiež tak nejako robím :D väčšinou v lete máme tak viac ovocia to som aj pred tým robievala nejaké pyré pre nás domáce alebo smoothie aby sa to nevyhadzovalo ale takto v zime je aj samotné ovocie drahšie, takže ho nekupujem tak veľa do zásoby, len tak aby sa zjedlo. a mne to príde v pohode kúpiť, keď si viem pozrieť zloženie na obale, energetické hodnoty a tak, nerobí mi to problém

mimwi

Nie je za čo, toto je úplne najmenej :) Skôr kupujem, šetrí mi to čas teraz ale sem tam keď mám doma nejako viac ovocia a že už je také prezreté tak ho takto využijem ale fakt len málokedy. Takto kúpim a mám čas na iné veci, buď sa s drobcom zahrať alebo si niečo stihnem upratať. A keďže kupujem teraz ovko tak nemám ani výčitky, to sú také ako keby som ich doma urobila, ešte aj bio :)

vierocka514

ďakujem krásne za pomoc, si milá :) ty si tiež kupuješ výživy alebo skôr robíš doma? alebo to kombinuješ a plátaš tak ako ja? :D

mimwi

Tak kľudne teraz pokračuj ešte nejakými zeleninkovými a môžeš aj jablkové skúsiť. Poprípade také kombinácie ako mrkva a jablko, a podobne :) Také jednoduchšie by som povedala. S bobuľovým ovocíim by som počkala ešte aspoň nejaký mesiac, dva nech si zvykne na toto :) Treba zľahka začať

envelin

Jasné, to chápem :) Pri deťoch je lepšie si všetko preverovať, s tým súhlasím ;) A aké si už skúšala doteraz?