Detská výživa (kupovaná alebo domáca)?

envelin

Vieš čo, ja keď pôjdem najbližšie do obchodu tak ti normálne odfotím čo je na tej mäsovej a keď tak si ju pôjdeš aj sama kúpiť keď sa ti bude páčiť :) Teda ti príde vhodná...

envelin

Akože nevieš či je to vhodné, veď si môžeš prečítať zloženie a už potom podľa seba usúdiš či si myslíš, že je to pre tvoje dieťa vhodné alebo nie :)

wudia

Tak nekupuj ked sa tak bojis no :) Alebo sa nauc citat zlozenie, ked sa ti tam nebude nieco pacit tak proste nekupis a hotovo

mimwi

To je pekné, že ich majú ale to som vedela aj pred tým. Ja som sa pýtala na to či je vôbec bezpečné dávať takéto príkrmy keď nevieš aké mäso tam vlastne ide :/

envelin

Baby je to proste jedno... Už sa to tu toľko rieši... Urobte si podľa seba, keď máte čas na to aby ste takéto veci robili doma, alebo zavárate, alebo robíte čerstvé zakaždým, je to vaša vec... Objavila som teraz tie ovko výživy, oni majú aj ovocné aj zeleninové...Dokonca aj tie ovocné taštičky robia tak aj nad tými teraz premýšľam, že by som ich kúpila, tie boli napríklad aj bez pridaného cukru... A výživy som videla aj mäsové...

bronicka

Mala by som uz zacat :) Preto to teraz riesim :) Mame teraz akurat 9 mesiacov. Mozno si poviete, ze to uz aj neskoro ale kojim takze som to este nejaku dobu odkladala lebo som mala dost mlieka

mimwi

Tieto mäsové si robila ty doma alebo si kupovala? Je to bezpečné vôbec kupovať? Vieš ako je to teraz s tým mäsom všade, samé steroidy, škodlivé látky a podobne :/ Som z toho taká nesvoja

dobraja

O tom sa tu práve bavíme a ešte sme nejako nedospeli k jednotnému názoru :D Ty ideš teraz začínať s príkrmom? Aké staré máš dieťa?

bronicka

Baby ked ste zacinali s prikrmami tak ste kupovali alebo ste robievali doma? Ja som nejake kupila, aj som spravila doma tak na cestvo, ze som ich nesterizovala a neviem sa teraz rozhodnut, ktore mam teda dat

dobraja

Vážne :) Ono to nie je zase celé z mäsa ako keby si mu dala ja neviem celý rezeň alebo čo. Tam je ten podial mäsa menší a je to tak zmiešané so zeleninou, že to vôbec nie je ťažké na žalúdok :)