Detská výživa (kupovaná alebo domáca)?

matila

to mas pravdu, treba to brat postupne, 2 - 3 dni jedna prichut a potom zase prejst na dalsiu aby si to postupne vyskusal a potom sa vracat k tym, ktore chutia najviac :)

sinka

zatial ano, este ale nemam odskusane vsetky prichute, chcem na to ist postupne :) no to mas pravdu, teraz to ide s extremu do extremu bud vidis tie dievcata uplne chudunke, az nezdravo alebo zase az moc pri tele

Kvetulaaa

aj chutia drobcovi tie ovko vyzivky co sme ti poradili ci si nakoniec vybrala ine? treba niekedy aj tie spravne prichute trafit, u nas to nastastie nebol problem a spapali sme vsetko, ja som rada, ze su bez pridaneho cukru a ze su aj bio, to je iba vyhoda pre mna

matila

presne tak :) a treba potom k tomu viest aj deti aby si na to zvykali uz od malicka a mali dobre stravovacie navyky. to je teraz v dobe obezity a anorexie uplne najpodstatnejsie

sinka

ved ja tiez nechcem akoze setrit na tychto veciach, hlavne nie na vlastnom dietati ale proste ma to cele zaujimalo :) dufam, ze budu chutit

Kvetulaaa

bude to tak lepsie, bude si ista, ze davas svojmu dietatu len to najlepsie :) to je podla mna najpodstatnejsie, nie nejaka cena, aj ked si nemyslim, ze by boli nejake drahe, ale proste tu treba hladiet na ine veci :)

matila

vazne? tak vidis potom dobre, hadam ti bude vsetky tak papat, hlavne nezabudni, ze skor tie zeleninkove davaj takto na zaciatok aby ti ich papal aj potom

sinka

pozerala som to dnes v obchode a fakt ste mali pravdu, sice to vyraba ten isty ale zlozenie je trochu ine takze radsej ostanem pri tych ovkach, uz som aj davala prvu na veceru a konecne nemusim nic odkladat, zjedla sa cela, som kostovala aj ja nejaku tekvicovu, lebo som sa bala, ze co to je zac ale velmi chutna je

sinka

asi nemam na vyber, vobec som nevedela, ze to takto funguje a aj ked to ma rovnakych vyrobcov tak kvalita moze byt ina. vseobecne teda ale odporucate aby som skor kupovala tie znackove vyzivy? co nie su tych retazcov znacky?