Detská výživa (kupovaná alebo domáca)?

sinka

len co som citala tak tam je vyrobca ovko, to je slovenska firma nie? nemaju to oni pod kontrolou? ci mam radsej kupovat tie original vyzivky? vobec sa nevyznam v tom ako to teraz u nas chodi, ci to je proste len o znacke alebo tam je fakt nejaky rozdiel

Kvetulaaa

fu co ti ja viem, tieto znacky obchodov nebyvaju vacsinou nic moc, tam si zlozenie urcuje obchod a nie vzdy je to dobre ale tak skus si pozriet ake su tam zlozky no

sinka

vidis ale ja fakt netusim, ze ake by som mala kupit, podla coho mam vyberat? tie co su napriklad clever vyzivy tie su dobre?

sinka

tak ja teda vyskusam kupovane a uvidim ci nam budu chutit, ci ich bude pekne papat a ked nie tak skusim este nejake domace a uvidim co to spravi. ach dakujem baby za podporu :)

Kvetulaaa

pretoze by sa mohlo stat, ze by si dieta mohlo zvyknut na tu sladsiu chut ovocnych prikrmov a potom by mu uz zeleninove nemusli chutit :) deti su viac vychcane ako si myslis :D

ahjaj

Ja som robila vždy zeleninové polievky s iným mäsom a iným druhom zeleniny. Vždy som varila na dva dni, a bolo to aj pre mňa,len do mojej porcie som si pridala soľ.
no a ovocné, tiež som vyrábala z ovocia a piškôt. Kupovanú výživu som dávala deťom iba na dovolenke, a na výletoch.