Detská výživa (kupovaná alebo domáca)?

matila

babule potrebujem pomoct s vyberom vyzivy pre moju malinku, robim tieto prve doma ale chcem postupne zacat davat aj kupovane tak ak by ste mi vedeli poradit, ktore su najlepsie bola by som vam hrozne vdacna :)

vierocka514

vieš čo, takto ti poviem. hlavné je aby si jej dávala niečo jesť, aby nebola hladná a aby si ty bola ok s tým čo jej dávaš, na nikom inom nezáleží :)

Kvetulaaa

sprav tak ako ti uz dievcata pisali :) rozhodni sa podla seba. ty si chcela davat kupovane, tvoja mamka ti vravi, ze kupovane su okay tak preco to nevyskusat aspon? uvidis ci to usetri cas, ci sa ti bude lepsie zadelovat cas cez den. ak zistis, ze by si stihla robit doma tak okay, to je len dobre ale netrap sa prosim ta hned na zaciatku :)

sinka

som ale tak isto je to moje prve dieta, takze som sa chcela trochu poradit aj s niekym kto ma aspon trosku viac skusenosti ako ja. logicky prve boli kamosky a moja mamina. ked mi oni povedali jedno a moja mamka zase druhe tak som zostala uplne v soku a neviem sa jednoducho rozhodnut, ze na koho radu dat

vierocka514

je pekné, že sa ti snažia poradiť, či už to robia s dobrým umýslom alebo nie. koniec koncov ty si mama a konečné rozhodnutie je na tebe. veď vieš čo je pre tvoje dieťa najlepšie :)

mimwi

Súhlasím :) Vidíš aj tvoja mamka ťa asi tým pádom odchovala na kupovaných a si tu, si zdravá predpokladám a nič sa ti nestalo :) A ona má už asi viac skúseností s týmto ako kamošky, predsa len už má viac odžité nie?

Bubliii

Sinka nedaj sa zastrašiť, nech si iné maminy robia výživy aj celý deň keď na to majú čas. Už nie je 19.storočie, ja si myslím že s kľudom môžeš aj kúpiť, veď tie výrobky musia spĺňať určité normy a zloženie predsa.. Dala by som na tvoju mamu, aj ja to tak plánujem robiť na MD ;)

sinka

vazne? lebo mne vsetky tvrdia, ze to je proste uplne najhorsie co mozem urobit. mama mi zase tvrdi, ze to je normalne, ze to kupuje kazdy a kto tvrdi, ze nie tak klame. z jednej strany do mna husti ona, nech z toho nerobim taku dramu a z druhej strany kamosky, ze som hrozna mama, a ja som potom ako medzi dvoma mlynskymi kamenmi

vierocka514

práveže z mojej skúsenosti mamičky začínajú skôr kupovanými lebo nemajú moc čas robiť domáce keď si na všetko ešte len zvykajú. potom keď už majú nejaký systém na všetko čo treba okolo dieťatka robiť tak prechádzajú niekedy na domáce ale niekedy proste ďalej kupujú lebo to jednoducho šetrí čas :)