Detská výživa (kupovaná alebo domáca)?

matila

mozu sa uz davat nejake prve. dokonca aj v obchode som uz videla nejake uz od 4 mesiacov ale lepsie je pockat asi do tych 6 aspon :) preco chces zacat tak skoro?

9hajma0

babule viete mi prosim povedat kedy uz mozem davat prve prikrmy? su styri mesiace prilis skoro? podla mojej sestry je to strasne skoro ale vraj s ato uz moze

sinka

tak jej len odkaz to co som ti pisala :) to ako sa rozhodne je na nej, je to jej dieta. nemozu jej do toho hovorit kamosky ale ani mama

ketlenka

sme si blizke :) a velmi, pozname sa prakticky uz od zakladnej skoly, boli sme spolu aj na strednej, dalej sme si kazda inam na vysku ale zostali sme v kontakte a teraz sme obe zase v nasom meste a tak sme sa znovu zblizili ze sme spolu skoro kazdy den takze si hovorime o kazdom problem :) preto o tom viem

sinka

tak v pohode, ja len reku sa spytam lebo dost o tej kamoske a tej jej situacii vies :) ale tak potom ste si asi celkom blizke nie? odkaz jej teda, ze ked si vyberie spravne prikrmy tak vobec nemusi mat zly pocit z toho, ze by robila nieco zle pre svoje dieta

ketlenka

neurazim sa pretoze nemas pravdu :) fakt sa pytam kvoli kamoske. preco by som sa mala tvarit, ze to zistujem pre kamosku ked ma tu aj tak nikto nepozna a nevie kto som? :)

sinka

nebavime sa nahodou o tebe? nie o kamoske? prepac ak ta urazim ale pride mi to tak, ze to proste sa pytas kvoli sebe nie kvoli druhej osobe :)