Detská výživa (kupovaná alebo domáca)?

mimwi

Ale veď v pohode, nejde o život prosím ťa :D Ti vravím, že som si to vedela aj pred tým sama pozrieť keď idem do obchodu ale keď si sa ponúkla, že mi to odfotíš tak reku dobre, len ja som myslela, že pôjdeš v ten deň alebo na druhý najneskôr vieš :D

envelin

To ma mrzí :/ Prepáč fakt, chcela som ale úplne som na to zakaždým zabudla. Veď isto vieš ako je to keď ideš s dieťaťom do obchodu :/

mimwi

Vidíš, to mohlo aj mne napadnúť :D Ale vieš ja chodím do obchodu skoro každý deň takže mi to nerobilo problém, nemohla som čakať na teba :D

envelin

Vieš čo aj som bola aj som ich nenašla tam :D Neviem či ich mali akurát vypredané alebo nemali len vyložené, tak som nakoniec ani nekúpila čo som chcela ale mi napadlo, že oni to majú všetko vypísané aj na tej ich stránke, že čo obsahuje akú zeleninu a podobné veci :) Aj prečo je to vlastne vhodné pre detičky. Najčastejšie kupujem túto s kuracím mäskom a ryžou ovko.sk ale majú aj iné druhy. Len mi príde, že drobcovi najviac chutí, nie je tam nič také čo by mohlo dieťaťu uškodiť a vidíš, že je tam, že od dokončeného šiesteho mesiaca. Ono to netreba nejako preháňať s tým čo dáš dieťaťu jesť lebo potom si nezvykne na všetko kým pôjde do škôlky :) A to ešte len nastáva problém :D Keď tam mrnčí a učiteľky sú nervózne lebo im niečo nechce zjesť, z toho potom bývajú traumy aj na celý život

mimwi

Nemusíš už ani :) Bola som už odvtedy aj sama lebo keby mám na teba čakať. Pozerala som viacero tých mäsových ale tá čo si ty písala sa mi asi najviac pozdávala aj tým zložením tak som jednu zobrala, že okoštujeme :)

envelin

Bola ale úplne mi to vypadlo :D Prepáč mi to fakt. Dnes som už bola ale zajtra poobede pôjdem isto ešte nejaké pečivo kúpiť takže ak nezabudnem tak to odfotím

wudia

Si tam este odvtedy nebola? Ved uz to bude pomaly tyzden co si to pisala. Ci si zabudla? Akoze mne to moze byt tak jedno len aby to aj ona videla

mimwi

No ak pôjdeš niekedy teraz kľudne, lebo medzi tým si to môžem ísť aj ja pozrieť vieš :) Ak by to malo byť nejako až budúci týždeň. A prečo ich ty teda nemáš doma keď si myslíš, že je to v pohode ich kupovať?