Detská výživa (kupovaná alebo domáca)?

ketlenka

ved hej ale boji sa, ze ked kupi tak ju tie kamosky odsudia a uz ju nebud proste brat medzi seba alebo budu na nu pozerat ako na menej cennnu

ketlenka

kamoska najlepsia teraz tiez riesit, ze ci zacne kupovat alebo radsej bude robit domace. jej mama jej furt hovori, ze ona jej kupovala a vsetko je ok ale zase druhe kamosky jej hovoria, ze to by sa nemalo a tiez ma z toho hlavu v smutku

slavicka

aha tak to som nevedela, ze je toho az tolko. pojdem pozriet teda ake maju u nas ci tam vobec vsetky najdem a uvidim, ktore kupim. kazdopadne dakujem za radu
mozno casom ale este som z toho cela taka mimo takze zacnem radsej takto

matila

samozrejme ved ovko ma toho strasne vela. mas klasicke sklicka napriklad k nim mas este bio sklicka, samozrejme ovocne a zeleninove, dokonce aj masove uz potom ked bude trosku dalej s prikrmovanim. a potom maju este aj take tie tasticky to mas napriklad praktickejsie ked ides s drobcom von, to len hodis do tasky a potom mu to len das do ruky a nemusi pri tebe sediet kym bude jest moze sa dalej hrat :) a tie su tiez aj bio aj normlane ale bez pridaneho cukru a uz prichut je potom tiez na tebe aku vyberies