Potrebujem schudnut vela vela vela 30 kg a viac

Príspevok v téme: Potrebujem schudnut vela vela vela 30 kg a viac
alenka1983

cavte potrebujemems kamoskami schudnut od 30 - 45kg aby sme sa dostali do spolocenskyu akceptovatelneho stavu.
prosim tintitka 55 kilove co chcu mat 50 nepiste ( nediskriminujem ale.. :)) lebo to je fakt ina kava, ani prosim nech nepisu devy ktore sa nas chcu spytat ako pre boha sme sa dostali do takej tucnoty a preco sme sa neovladali ---- pravda ciastocne ale uz sa stalo plakat nad rozliatym mliekom nema vyznam.
Prosim iba zienky co fakt chcu schudnut a maju fakt velku nadvahu .
Hlavne prosim pridajte sa tie ktore uz vela vela schudli bude nas to motivovat.teda aby sme to mali vsetko v takom konstruktivnom charaktere a aby sme nieco aj docielili.
Dakujeme

VaMo

jajalinka
Tak sorry, ale neverila by som, ze v dnesnej dobe, kedy je zo vsetkych stran tolko informacii o chudnuti, sa niekto vyda touto cestou! Rozvrat vnutorneho prostredia, strata elektrolitov a na to nasledne naviazane vazne zdravotne problemy...ufff, z mojho pohladu jednoducho dokaz hluposti.

mo9mi9mi

jajalinka..... nic horsie si si ani vybrat nemohla..... strasne si znicis zdravie.. chces to brat do konca zivota??? v okamihu ako s tym prestanes priberies dvojnasobok toho co si schudla...... nekritizujem ta snazim sa ti pomoct....a ak s tym nemienis prestat tak sem radsej nepis lebo das zly priklad ostatnym a budu si zdravie nicit aj oni....... radim ti prestan s tym

jajalinka

ja mam 20 rokov a mam 80 kg! takze aj ja idem schudnut na 5O kg. dufamnze sa zadari.....rozhodla som sa sice pre tu horsiu stranku( prehanadla)ale ide mi to dole. sice len zatial 5 kg, ale aj to je nieco.... a stravujem sa 4 razy denne v polovicnych porciach, ktore aj dodrziavam....a za odmenu sladkost.... :O)kazdych 5kg! a dala som sa aj na aerobic a kazdy den som na prechadze s kamaratkami....stavila som sa s kamaratkami ze schudnem do konca tohto mesiaca este dalsie 4 kg. tak necham a prekvapit... :O)

mo9mi9mi

shojte holky :D ja som tiez vasa kategoria ..... zacala som na 89kg.....teraz mam tak okolo 80...celkom to ide ..ale som mlada takze metabolizmus som rozbehla a kila idu dole :D :D

alenka 1983

ano aj pre mna boli ranajky problem kedze som len zvycakne mala kavu/ vodu alebo dzus.
Ale citim sa ovela lepsie ked ich jem a sompotom vecerr menej hladna teda skoro vobec nie som hladna vecer.

alenka 1983

ahojte som tu zasa po case. bola som na neplanovanej dovolenke na 4 tyzne tak som sa neozyvala. No zadarilo sa mi schudnut 3.5 kg viem ze to nie je neviem co ale som zasa az taka disciplinovana nebola. Ale vela som chodila na prechadzky som rada ze sa to pohlo. Teraz na to idem plnou parou velmi ma motivuje knizka kila ktore mi zmenili zivot ta pani je fakt super schudnut 62 kg to je uz nieco!!! velmi ma to motivuje uz som to precitala 2 krat :)somrada ze sme sa tu tolke stretli. Ja potrebujem schudnut aspon tych 35- 40 ci teraz uz len 32-47kg :)

Ivett16

Moj bezny jedalnicek pri ktorOm som chudla:

Ranajky: 2 celozrnne chlebiky (kupujem skandinavsky) hydinova sunka, zeleniny kolko chces

Desiata : ovocie (1 banan, alebo 2 nektarinky, jedno jablko - zjednodusene kolko sa ti zmesti do jednej ruky)

Obed: chude maso (kura, morka, chude hovadzie - velkost dlane, alebo ryba moze byt viac) polovicna porcia prilohy zvysok ako priloha zelenina plus polievka bez smotany a zahustovania, bez cestovin

Olovrant ako desiata

Vecera: zeleninove salaty s masom

Druha vecera nejaka zelenIna, chude maso

Pisala som jedalnicek bez jogurtov , ja som sa takto stravovala 3 mesiace potom som postupne pridavala aj jogurty, pre tych ktori mozu tak kludne k tomu ovociu mozete dat este aj biely jogurt (do 3% tuku) alebo aj ako druhu veceru

sisaaaaa

No veru asi to aj mozno bude v tej strave lebo ja mam pohybu az moc :)no ale jest 5 krat za den je dost no vyskusam to dako dodrzat len tie jogurti nemozem .Hodte sem aj dake tipy jedalnicka ak mate .