Potrebujem schudnut vela vela vela 30 kg a viac

Príspevok v téme: Potrebujem schudnut vela vela vela 30 kg a viac
alenka1983

cavte potrebujemems kamoskami schudnut od 30 - 45kg aby sme sa dostali do spolocenskyu akceptovatelneho stavu.
prosim tintitka 55 kilove co chcu mat 50 nepiste ( nediskriminujem ale.. :)) lebo to je fakt ina kava, ani prosim nech nepisu devy ktore sa nas chcu spytat ako pre boha sme sa dostali do takej tucnoty a preco sme sa neovladali ---- pravda ciastocne ale uz sa stalo plakat nad rozliatym mliekom nema vyznam.
Prosim iba zienky co fakt chcu schudnut a maju fakt velku nadvahu .
Hlavne prosim pridajte sa tie ktore uz vela vela schudli bude nas to motivovat.teda aby sme to mali vsetko v takom konstruktivnom charaktere a aby sme nieco aj docielili.
Dakujeme

Ivett16

Alenka1983 co sa tyka tych mliecnych vyrobkov, myslim ze to nie je taky problem ak ich nekonzumujes. Ked som zacinala so zmenou tak som prve tri mesiace vobec nejedla mliecne vyrobky, pretoze svojim predchadzajucim stravobanim som si vypestovala intoleranciu na laktozu a s mlieka ma prehanalo. Postupne po cca tych trOch mesiacoch som zacala priradovat acidko potom jogurty mlieko a vsetko funguje tak ako ma... Ak nahradis sojovym nie je problem

pastelkaa

Alenka, hlavne vydrž prvé 2 až 4 týždne, ktoré budú také nakritickejšie asi. Mne sa strašne zmenili chute po tom období, prestalo mi chutiť veľa vecí a veľa vecí, čo som predtým nemohla ani cítiť som začala zbožňovať. napríklad teraz zbožňujem tuniaka, dokážem si už aj na šalát dať troška olivového oleja, zjesť biely jogurt, celozrnnú múku a cestoviny zbožňujem. Nič ako biela múka, vyprážané, veľmi slané jedlá, olej klasický mi ani nechýba, ani nechutí. Treba vylúčiť tie jedlá a vydržať istý čas. Trocha zapretia sa a pôjde to. Tiež som mala veľa problémov psychického rázu, ale začni sa mať rada, taká aká si, ľahko sa to vraví. Ale začína to v hlave. je to dlhý boj. Ja tiež potrebujem schudnúť minimálne 35 kíl, ale 8 som už z toho dala dole a pomaly, ale celkom jednoducho. Mne veľmi pomáhajú čaje, bylinkové, ale aj zelené. Tiež stále nos so sebou v taške nejaké jedlo. Mne sa osvedčili semienka (nepražené, nesolené), tie sa tam neskazia ak sú tam 3 dni a ak sa náhodou niekde zdržím neplánovane, tak nemusím vymýšľať, čo kde rýchlo normálne kúpim, alebo nejesť a potom sa nevedieť doslova dožrať doma. držím prsty :)

ALENKA 1983

dakujem kocky za prispevky.

akurat si pripravujem jedalnicek.
Chcem sa spytat ci ste pocitali kalorie a kolko ste mali denne ak ano.
S tou stitnou zlazou mam problem ano ale je to davno a uz je to stabilizovane takze to by problem v sucasnosti byt byt nemal mohlo to sice prispiet priberaniu v minulosti.
Jessi Ci som sa k tomu sama dopracovala? odpoved je ANO ja som sa k tomu sama dopracovala a JA to musim a chcem riesit,
dietou a nachadzam momentalne sposob ako aj uspesne vydrzat dietu myslim tym riesenie tej emocnej priciny co je za tym celym, kedze myslim ze to je u mna absolutna nutnost a verim ze to pojde aj ked to nepojde s dna na den. Bola by som rada keby som schudla 5-7 kg za mesiac ale zasa ked schudnem len 2-3 kg aj to budem rada kedze do roka to je 24 - 36 !!! parada.
Tak po tyzni napisem co moja dieta obnasala a kolko som dala dole aj ked si myslim ze je skoro sa vazit ale ved uvidim.
S tymi proteinmito bude trosku problem lebo ja kravske mlieko a produkty jem/ pijem len velmi malo ked vobec tak to nahradim vsetko sojovym mliekom.
jessi 1111 prosim ta len tak pre zaujimavost kolko mas naozaj rokov???? :0) alebo pise niekto v tvojom mene? v kazdom pripade dakujem za prispevok super dikes.

Ivett ano presne tak ja som bola posledny krat nakupovat oblecenie s radostou ( akou-takou radostou) tak pred 7 rokmi ked som mala o 22kg menej teraz mi je az zle s toho ako na seba nic nenavleciem a ked navleciem tak je to daco hrozne neznasam prezliekacie kabinky aj ked verim ze sa vratim do obdobie ked som ich znasala a mas pravdu cas na seba je dolezity a aj nejaky zoznam priorit a u mna ta vaha je momentalne priorita lebo to ovplyvnuje vsetko. Teraz som sa rozhodla ze vyuzijem prilezitost kym som doma s malym v january idem spat do prace tak aby som aspon co to dovtedy schudla .

Jessi_11111

aj teraz chrumkám namiesto oblubenych chipsv tńovooblubenu mrkvičku :-) ale uz mi chypsy ani nechutia. a prednedaavnom by som do eba dala bananka, 2 sladksoti a aspon 1 balíček balík chypsov.

Jessi_11111

alenka1983: poruším jednu z tvojich podmienok ale v dobrom. Ja som mala nadváhu 25 kg. Ale mala som 10 rokov. Mala som 162 cm a 80kg. Dnes mám jedenásť 11 rokov a schudla som na 165 cm a 70 kíl. Chcem mať 67 neskor 64. Ak budem staršia možno 55. Ale hlavne, ako som sa dostala k tej váhe? Nemusíte ísť k lekárovi, ak veľmi veľmi nechcete, ale olo by dobré aspoň na internete sa poradiť s nutričným a výživovým odborníkom, alebo nejakým lekárom na nete. Poprípade s psychológom, ak máš ten pocit. ja so sa poradila iež s každým, schudla som a preto chcem pomáhať a radiť. Takže je to jednoduché možno si t o už počula a máš toho plnbé zuby ale jedeiná monosť je : zdravý životný štýl ako na to? jednoducho! dozvieš sa napisem ti!!§§! (vlastne stale neviem ci si vykame ci tykame :D :) ) 5-6 krát denne jesť vynechať sladkosti, mučniky, koláče, chipy, slaninu a mastné tučné a sladké jedlá!!! ale sladké sa očs moze aj všetko ale naozaj len občas. 1-2 hodiny DENNE cvičiť. ked len tancovať a a bicyklovať korčulovať, skakat ccez svihadlo. ale i upratovať a to denne ak nechces. ale musis sa zapotiť spotiť. Ak sa ti naozaj nechce tak 3-krát týždenne po 10-30 minút. LEPSIE AKO NIČ. !!! Takže napíšem ti aspo ň čiastočný jedálniček aby si podchytila základ:

5-7 krát denne ovocie a zelenina
2-3 krát denne mliečne vyrobky a mlieko (odporučala by som pri raňajkách mlieko, a/ALEBO jogurt, albo raz denne lieko najlepšie na raňajky na desiatu albo ako sucast obeda jogurt a na olovrant alebo na sucast večere keir, mliečny napoj alebo jogurt.
2 krát TYZDENNE VAJCIA
2-3-4 KRáT RYBY napr. ryba, losos, rybka závináč s kapustou, a občas i treska alebo rybací šalát ale naozaj len občas. (1 krat do tyzdna alebo ovela menej)
Pri drastickej diéte a znižuje počet pečív na jedno. 1ks denne a najlepšie celozrnné čierne. VYHYBAJ SA BIELEMU PECIVU AKO CERTOVI!!!!!! takže moj jedalniček znie: jedalniček na 2 týždne: p.s za týždeň možeš schudnú 0,5-1,5 kg. či že pol kila až jeden a pol až niekedy dva kilá ak aktívne kazdy den cvicis. a zaujimalo by ma mas nejake zdravotne problemy??teda myslim ciste/o z nadvahy. vysoky krvny tlak, pulz a cholesterol? bolesti chrbta, kolien, caste migreny alebo nieco podobne?? navstivila si lekara? kedy si bola naposledy u zubara a lekara? pretoze i stitna zlaza moze bytpričinou aj ked si sa neprejedala. ja sa ta nepytam ako si sa k tomu cislu dostala, ale spytam sa ta ak mozem prejedala si sa na zaklade prejednia si sa dostala k tomuto cislu?? POMAHAS NEJAKO PRIRODE? Všetko sa dá ked sa chce len treba chciet tak aj schudnes neboj prejde to ako vod aza mesiac mozes mat aj 5-7 kíl dole. no a ten jedalniček je: 1.deň Raňajky: celozrnné pečivo s kvalitným rastlinným tukom Ramou a/alebo lorou na srdcové choroby a cholsterol zelenina, ovocie (2 ks , 2 ks ) alebo jeden kus alebo len kusok n o najlepsie 1-2 ks. takže ešte raz: 1. DEN Raňajky: celozrnné pečivo s Ramou, Vetom, Vetíčkom alebo lorou skratka rasltinýým tukom len aby si vedela co to je nie maslom! teda masl bcas taktiez. Celozrnné pečivo s rastlinný kavlitným tukom, (číze take ako maslo) so zeleninou, ovocím, poprípade doplnený hrssťou mysli. Pohár mlieka a/alebo jogurt. RAŇAJKY MUSIA BYT VELMI PESTRÉ. tak akko aj cely edalnicek obeznych alebo aj normalnych ludi. pri takomo stravvovaní sa jojo eektu ä cize navratu dvojnasobnej vahy v tvojoom pripade ndavahy 40-80 kg nedočkáš. Desiata: jogurt s ovocím, zelenina. (KUK KAZDEMU JEDLU PRIDAJ ZELENINU. KU KAZDEMU NEBUDES TAK POCITVOAT HLAD PRED KAZDYM JEDLOM ZJEDZ ZELENINU A 15 MINUT PRED RANAJKAMI VYPI VODU ALEBO ZELENY CAJ, STRIEDAJ TO. NIEKDE JE NAPSANE ZE POCAS JIDLA JEDLA SA NEMOZE PIT. NI JE TO PRAVD PI 2-3 L vody deenne. pri velkej horucke telesnej teeplote alebo huruvacam 3,5 -4 L cistej vody!!odporucam vtdy nepit nic ine..normalne mozes neladeene caje dzusy s nizkym obsahom uku caje. zelene, cierne, biele, ovocne, matove, a pod. malokoeinove tiz a silno, velakoeinove silnokoeinove a koeinove tak take nie take radsej nie. take radsej naoza j nie lebo odvodnuju. obed : mrkvová polievka alebo zeleninova cisa alebi cestovinami alebo haluskami. maso kuracie s ryzou alebo zemiakmi najlepsie varene na rastlinným olejim alebi zemiakove pyre. zelenina alebo zeleninový šalát.ovocie 3-4 ks. olovrant jogurt nzkoučný a zelenina. Večera : VžDY RYBA ALEBO/A A/ALEBO ZELENINA. 6.jedlo dna popripade len zelenina.

2.den Raňajky: mysli s mliekom. čj älesná zmes, zelený čaj alebo mättový mätový čaj najlepšie ten z lilda/u. Kúsook kúsok zeleniny. Najlepšie kusok s rajčiny, papriky, mrkvy a petzlenu surovej zelenina. desiata: ovocie a zelenina. Obed: špenát. Zeleninový šalát. S jogurtovým bielym dreesingom alebo jogurt. ovocný alebo čokloádvoý to je jedno. to jeúplne jedno. kazdy obed 2-3-až 4 ks ovocia. urcite nedr prisne diety. !!! to nie to sa nesmie ak chces schunnut. never tomu niekomu to zaerie niekomu nie never tym leptakomo ch alebo plagatom ze schudlni za tyzden 7 kíl , schudni do plaviek alebo ze shudni za 7 dníí schudni za tyzden. ako hovorím. Olovrant: zelenina. večera zelenina 6 jjedlo dna zelenina. a takto to striedaj popripade na raňajky pridjaj vajcia na olovran rybu a pod. PRAJEM VELA USPECHOV, STASTIA A STASTNEHO ZIVOTA A PAMATAJ ! NIKTO BY SA NMAL HAMBIT ZA TO AKY JE KAZDY JE KRASNY A DOKONALY TAKY AKY JE. A NEPOSMIEVAJTE SA. Dovidenia ahojte prajem vsetkym zelam vela zdravia uspechov a stastia.

sisaaaaa

no veru aj ja by som potrebovala schudnut aspom 35 kg po troch detoch a stitnej zlaze som hrozne pribrala.Snazim sa moc nejest nezdrave veci cukor som uz uplne vynechala jedine co by som nemala milujem chleba :)no neviem ho nicim nahradit.Vyprazane a mastne nejedavam skoro vobec a na cvicenie pri troch detoch tiez moc casu nemam som si kupila teraz domacu posilovnu hadam dajake kilecka pojdu dolu .Budem tu sledovat temu a hadam dake dobre radi tu najdem :!!

Ivett16

Samozrejme sa mi aj zvysilo sebavedomie, citim sa po psychickej stranke ovela viac v pohode, nemam depresie sama zo seba, mne sa predtym nechcelo ani medzi ludi, depky som mala vzdy ked som rozmyslala co obliect a depky som mala aj ked som mala ist nakupovat oblecenie a este vacsie ked mi
V obchode bolo vsetko male a veci co sa mi pacili ani pomysliet. Teraz chodim vysmiata ked v obchode nic nekupim lebo velke :D alebo som si kupila suknu xxs. Vyhladavam spolocnost a tesim sa zo seba. Bavim sa na reakciach ludi ktori ma dlho nevideli, niektori sa dokonca museli opytat ci som to naozaj ja... Takze baby drzim palce stoji to za tu namahu, toto je moja najvacsia odmena...

Sisi1357

Requiem: na to že máš 16 rokov ješ mizivo málo. Takto si len ublížiš, zhorší sa ti pokožka, problémy s menzesom... Aj pri chudnutí by sa nemalo ísť pod 5500kj + sa to navyšuje vzhadom na vek, pohybovú aktivitu...No a samozrejme takýmto tempom sa to chudnutie zastaví a keď začneš viac jesť (čo budeš musieť kvôli zdraviu) priberieš všetko aj s úrokmi nazad

Requiem

Ahojte, dúfam, že nevadí ak zreagujem aj ja ;) Mám síce len 16 rokov, no môj rozum mi naordinoval všetko si naštudovať a zmeniť svoj životný štýl :) Počas 3 mesiacov som schudla 19kg! :) (162cm, 80 - 61/62kg). Ako vidím zaoberáte sa stravou, poviem ako robím teda ja:
Vstanem (7:00), hodím do seba jednu kapsuľu (500mg) L-Carnitinu (spaľovač - používam ho, lebo chodím veľa veľa do fitka a pomáha mi spaľovať - dá sa užívať aj bez fitka).. o pol ôsmej si dám jeden citrón v 2dcl vody alebo polku grapefruitu - štartuje metabolizmus ;) o 8:00 prídu raňajky - SACHARIDY. (vločky, OVOCIE, chudá šunka, pečivo / chlebíčky, jogurt (niekedy pridám pol hrste uvarených cestovín a premiešam), nastrúhané jabĺčka so škoricou a hrozienkami, "zapečeno - udusené" v mikrovlnke /mňamka :)../) ..
Druhé jedlo: jogurt s ..., ovocie alebo zelenina či chlebíčky s mrkvou..
Tretie jedlo - sójové plátky so zeleninou, varená zelenina, kuracie prsia s čínskou kapustou, rybky...
Štvrté a piate jedlo - BIELKOVINY: Cottage cheese, tvaroh (ochutím si - hrozienka, škorica, orech..), TOFU, mozarella, chudá šunka a samozrejme, ZELENINA :) (a veľa :P...)
Môj typický jedálniček vyzerá takto, tiež všetko dopredu plánujem aj dva dni a nakupujem veci na celý týždeň :D Veľmi prísne zapisujem a sledujem kJ, ak má niečo viac, ako sa mi zdá, nekúpim to :P

7:00 - L-Carnitin
7:30 - 1/2 grapefruitu (300kJ)
8:00 - nízk. jogurt (300kJ) s cereálnymmi "vankúšikmi" (300kJ) a hrsť burizónov (200kJ)
10:30 - Tvaroh - ochutený čímkoľvek ;) (1000kJ)
13:00 - kuracie prsia na kocky s mrazenou / čerstvou zeleninou premiešané vo vééľa čínskej kapusty :) (900kJ)
15:30 - Cottage cheese (800kJ)
18:30 - tuniak vo vl. šťave, a zelenina.. (1000kJ) - 4800 kJ, ja sa bežne držím okolo 4100 ale vám by to asi bolo málo... :) Takže takto...Ak mám chuť "mlsať", dám si kyslú kapustu - pomáha "chudnúť" a zaháňa chuť do jedla, má neskutočne málo kJ...:) alebo pár orechov, tekvicové semená (aj viac), chrumkám mrkvu alebo si dám hrsť Corn-flakesov - nemajú veľa kJ...
a SAMOZREJME, 4l vody je u mňa bežných :) no nie naraz 3x denne, roztiahol by sa žalúdok... pekne vždy sa napijem, keď ma to napadne...:) čistú vodu ;) tak holky, veľa šťastia :)