Potrebujem schudnut vela vela vela 30 kg a viac

Príspevok v téme: Potrebujem schudnut vela vela vela 30 kg a viac
alenka1983

cavte potrebujemems kamoskami schudnut od 30 - 45kg aby sme sa dostali do spolocenskyu akceptovatelneho stavu.
prosim tintitka 55 kilove co chcu mat 50 nepiste ( nediskriminujem ale.. :)) lebo to je fakt ina kava, ani prosim nech nepisu devy ktore sa nas chcu spytat ako pre boha sme sa dostali do takej tucnoty a preco sme sa neovladali ---- pravda ciastocne ale uz sa stalo plakat nad rozliatym mliekom nema vyznam.
Prosim iba zienky co fakt chcu schudnut a maju fakt velku nadvahu .
Hlavne prosim pridajte sa tie ktore uz vela vela schudli bude nas to motivovat.teda aby sme to mali vsetko v takom konstruktivnom charaktere a aby sme nieco aj docielili.
Dakujeme

Karabinosova

Dobry den.Potrebujem pomoc surne potrebujem zhodit 40 kg potrebujem niejaku inspiraciu neviete o niejakej sutazi v ktorej ide o to kto viac schudne?????Bolo bz to super neviem sa niejak do toho pustit dakujem Katka

alenka 1983

ahojte
tak sa mi podarilo sgudnut 4.6kg priblizne za 3 tyzne tak sa tesim dokopy odkedy som sa odhodlala zhruba 2 mesiac, je to priblizne 7.5. Nepamatam si presne datumy lebo som to az tak fananticky nebrala. ten prvy mesiac som sem tam zhresila a nebola som az tak disciplinovana za posledne 3 tyzne som sa polepsila :).
tesim sa tomu ratam s tym ze sa mi chudnutie asi na nejaky cas spomaly a potom sa to znovu rozbehne - to je moj optimisticky nazor :0)

equita som rada ze sa ti tak knizka paci, aj ja sa v tej pani vidim paci sa mi ze je to o jej zivote nie iba navod na dietu a schudnutie.

equita

Tak ja som knihu od pani Julky prečítala jedným šupom :) Neuveriteľné, ako som sa tam naozaj našla. Tiež odvtedy sa snažím viac dodržiavať isté veci :)
A ide to, neozaj to nie je žiadna tragedia, ked sa chce a človek má motív tak to ide viac menej samo :) A som spokojná s takýmto začiatkom :o)))
Viem že to nie je ešte ani z daleka dokonalé ale už to nie je ani také biedne ako kedysi a to ma teší :)

boba 77

to alenka1983
Je pravda, že s kilami som nemala nikdy problém. Vita stravou sa zaoberám hlavne kôli zdravotným problémom, ktoré mi vznikli pri "klasickej" strave.
No z vlastnej skúsenosti viem že vedľajší efekt vitariánskej stravy, je zníženie hmotnosti na normál, telo vie akú váhu potrebuje a na tej sa ustáli.
Neviem aké je to bojovať s nadváhou no viem že prvý týždeň na ovocí a zelenine, telo pustí hodne veľa vody, ktorú zadržiava aby tzv.riedilo vysokú koncentráciu odpadových a toxických látok, ktoré nestíha vylúčiť (močom, stolicou, pokožkou...).
Ja som tiež prechádzala len pomali, no veľmi mi to pomohlo (lekári môžu dať kľudne výpovede).
Tiež nie som na 100% vita, no každému odporúčam minimálne ovocné raňajky, "klasický" obed a zeleninová večera, cez deň nejaké oriešky.
Myslím si že to nie je až také ťažké dodržať :))
Samozrejme záleží na tom čím a ako veľmi je človek motivovaný. Je pravda že najväčšou motiváciou je zničené zdravie.
Držím všetkým päste

alenka 1983

Milky super ja dufam ze aj mne to tak pojde no fakt gratulujem k tym 54 KG za rok to je krasa!!
Budem sa vazit v utorok tak uvidim ako som na tom dodrziavam dietu podla prikladu jedalnicka s tej knizky co som spominala.
Nema dajako energiu cvicit ale nutim sa na rychlu chodzu tak kazdy druhy den. pevnu vlu zatial myslim ze mam ide to.

Boba ja s tebou suhlasim do istej miery, ak ide o zdravie a ocistu organizmu a liecenie istych chorob tak fakt to raw food tam byt musi nespomenula si superfoods ktore v podobnych dietach byt tak isto musia. Mam o tom informacie ale jedna vec je o veciach citat a druha je zasa ich realizovat priznam sa ze takuto dietu by som jednoducho nezvladla ako zivotny stil pokial nezijem v raw food comunity a nestretavam sa pravidelne s ludmi ktory podobnou "premenou " presli a podporuju sa alebo nezijem ako ananstazia v sibirskom pralese... :) Ide o Velmi pevnu volu az v mojom pripade nerealisticku takze najprv by som chcela schudnut dietou a cvicenim s toho sveta ako to tu spominaju ludia ktori dali dole 25, 30, 40 kg. Ja chcem najprv da t dole normalne a potom sa dat na detox ale zvladnem to asi len tak na 50 -max 60 % zivej stravy (objemovo)aj potom ako sa poznam. Nepises kolko si dala dole a za aky cas.
Neber to ako kritiku len si myslim ze ludia ktory su stihli alebo maju len miernu nadvahu prechadzju lahko na surovu stravu a je to ok samozrejme ked to vyhovuje ich organizmu ludia su rozny niekomu vyhovuje veganstvo, niekomu surova strava niekomu makrobiotika vo svete je vela zastancov a odporcov skoro kazdeho zivotneho extremneho stylu co sa stravy tyka myslim. Poznas asi hypokratov institut na floride ktory ma v lieceni vynikajuce vysledky take ma aj garsonov institut v usa neviem presne kde, a teoria zdravia je tam na trochu inom principe.

Vidim ze som sa rozpisala som rada ze sa tu sretavame a dakujeme za prispevky velmi ma motivujete ti ktori ste schudli aj ti ktory sa ku nam pridavate suuper!

Milky

Pozdravujem.
Rano som cvicil hodinu. Poctivo, so sporttesterom. Rozbil som 4 trenazery, nakoniec som musel investovat do poriadneho. Jest kazde 3 hodiny tak, aby vecer toho bolo dohromady 1700 ci 1800 kCal. Ziadne zarucene diety ci prasky.. Som mliekovy typ, takze denne mlieko, jogurt, puding(ten co sa rozraba vo vode). Denne ochutene ovsene vlocky (ale s uplnym sebazaprenim, to lepidlo sa neda jest..) Bebe keksy kakaove. Tuniak v konzerve, tmavy chlieb. Lahko sa ratali kalorie. Ale po case som vedel ratat i "normalne" jedla. Takze pizza stangle, polievky, maso na stave. Staci len menej prijat ako vydat. A pevna vola.. To je vsetko.

boba 77

A na margo tých reklám čo vám sem pchajú, sa rozumný človek len pousmeje. Sú to darmožráči, ktorí na vás dobre zarábajú...
Zaručené kúry maste, oleje, tabletky...
rehooooooot

Zahoďte všetku chémiu a vráťte sa k prírode, lebo len tam nájdete zdravie a krásu :)

boba 77

Zaručená diéta je správna strava ktorá pozostáva zo surovej rastlinnej potravy ako ovocie, zelenina, orechy a semená.
Každý iný prípad "zdravého" stravovania tipu, musly, jogurt či celozrnné pečivom,hydiny ktorá rastie rýchlejšie ako hríby vo fukušime,mäsové výrobky obsahujúce viac vody, múky a konzervačných láítok než mäsa, nízkotučné mliečne výrobky s neuveriteľne dlhou trvanlivosťou a margaríny, ktoré nikdy nechití plieseň lebo sú umelé a neprirodzené, je nezmyselné.

Ráno na lačno vypiť pol litra vody s citrónom. O pol hodinu ďalší pol liter aby sa telo hneď zrána zavodnilo.
Na raňajky ovocie, akékoľvek a koľko chceš, obsahuje jednoduché cukry, ktoré ti dodajú energiu.
Desiata oriešky, pozor s orieškami opatrne neprejedať sa.
Na obed ovocie alebo zeleninový šalát so semenami (tekvicové, ľanové, slnečnicové..)a kvalitný olej ako olivový, repkový, ľanový... K tomu zeleninovému šalátu je možné raz začas dať nejakú rybu či omeletu z vajíčok. Taktiež výborne zasýti pohánka so zeleninou alebo s bryndzou (pravou bryndzou priamo zo salaša, nie tie "kšunty" z obchodu)
Také dve hodiny po obede vypiť zase pol litra vody.
Večer jednoznačne už len niečo ľahké ako napr. ľahko naparená zelenina alebo iný zeleninový šalát.
Na noc vypiť zase pol a pol litra vody s polhodinovým odstupom.

Telo potrebuje veľa vody aby bolo schopné vylúčiť bordel po kvasení a hnití tej "zdravej" stravy v tráviacom trakte.

O pohybe ani nehovoriac. Samozrejme nemám na mysli žiadne "znásilňovanie" ako posilovanie či beh do vyčerpania, ale rýchlejšia chôdza, prechádzky v prírode a i.