Potrebujem schudnut vela vela vela 30 kg a viac

Príspevok v téme: Potrebujem schudnut vela vela vela 30 kg a viac
alenka1983

cavte potrebujemems kamoskami schudnut od 30 - 45kg aby sme sa dostali do spolocenskyu akceptovatelneho stavu.
prosim tintitka 55 kilove co chcu mat 50 nepiste ( nediskriminujem ale.. :)) lebo to je fakt ina kava, ani prosim nech nepisu devy ktore sa nas chcu spytat ako pre boha sme sa dostali do takej tucnoty a preco sme sa neovladali ---- pravda ciastocne ale uz sa stalo plakat nad rozliatym mliekom nema vyznam.
Prosim iba zienky co fakt chcu schudnut a maju fakt velku nadvahu .
Hlavne prosim pridajte sa tie ktore uz vela vela schudli bude nas to motivovat.teda aby sme to mali vsetko v takom konstruktivnom charaktere a aby sme nieco aj docielili.
Dakujeme

Peter Bauer

Musíte ymeniť životospávu/menej jesť/ viac pohzbu,všetko ostatné sú len marktetingové ťahz ako y Vás vztiahnuť pnňeniaze.Som odborník,viem ako to funguje.Nik Vám nepômôže,ak si nepomôžete sama.Píšte si 10 dní čo yjete/aj gramz :je roydiel yjesť na obed 100 gramov alebo 300 gramov masa.
Podobne je to aj y ceráliami/chlebom/ musíte obmedyiť aj vštekz jedlá bohaté na jednoduché cukry...diéte nesmi bzť drastická,stačí keď schudnete 3 kg za mesiac, ináč sa dostaví jojo efekt.Chudnutie musí bzť ale dlhodbé.

Dôležité je koľko budete mať kíl o tri mesiace alebo o 6 mesiacov.T.č. žiadnz účinný preprát na chudnutie neexistuje,

Helus

Mile chudnuce zienky,rada vas citam,ale nikdy som nepisala.Bola som si dnes pozriet tu knihu v obchode.KILA KTORE MI ZMENILI ZIVOT.Je fakt dobra,buduci tyzden sa chystam ju kupit,su tam recepty,a hlavne sa je a nehladuje,ako pri dietach.tie uz mam vyskusane za 26 rokov,len to vzdy viedlo k jojo efektu.Teraz sa uz asi 2 tyzdne stravujem 5-4-5x denne a hla dnes som mala ubytok -900g.Ale som rada.Prajem pekny vecer.

malaanka

koľko vážime je len naša vec a nemusíme to nikomu hovoriť.Horšie je to u lekára,ked mi robia nejaké vyš.kde musí byť aj výška,váha.Vtedy sa hanbím.Ale dúfam,že ked sa nám bude v chudnutí dariť,tak sa nebudem hanbiť povedať svoju váhu.Ozaj a koľko je nás čo sme tu zapojení?

alenka 1983

Malaanka, suhlasim s radenim si navzajom a vazenim sa po Novom roku (skor priznam ten ubytok ako to kolko presne budem vazit):)