Elektronická cigareta - skúsenosti

Almar

Ja nakupujem na www.elektronickacigaretashop.com je to podla mna najvacsi obchod s ecigaretami na Slovensku maju obrovsky vyber a vsetko skladom takze na druhy den som mal uz cigaretu doma :)

Feki

Nekupujte hned cele sady e cigariet.Existuju aj jednorazovky,maju okolo 350 tahov a stoji okolo 9 eur.Ked van nebudu chutit aspon nevyhodite 50 eur oknom.

ecigareta

ahojte ja mam predajnu v Liptovskom Mikulasi s elektronickymi cigaretamy mam aj vebovu stranku:mild-volish.sk a aj face booku ma najdete pod menom elektronicka cigareta kto chce moze sima pridat a dozvediet sa viac.jasom rad za to co robim lebo viem ze pomaham ludom

Ema

Ja som si objednala e-cigaretu odtialto pred mesiacom, a som velmi spokojna, este som si odvtedy nezapalila, je to lacne oproti inym strankam a liquidy hlavne ovocne mi velmi chutia. Cigaretovy dym mi uz hrozne vadi.. a som spokojna s e-cigaretou.

joye.webnode.sk

antoni

Ja nefajčím už skoro mesiac... EC ma dostala, tiež som tomu na začiatku neveril... Moje skúsensoti ako som prestal fajčiť nájdete tu: www.zdravsia-...navody
Dôležité je si kúpiť spolahlivý model a nie najlacnejšiu EC ktorú nájdete v prvom PNS.
Ja osobne mám model eGo-W F1 a som max. spokojný (www.zdravsia-...ty)
Držím všetkým palce pri prestávaní s fajčením. Antoni.

antoni

Ja nefajčím už skoro mesiac... EC ma dostala, tiež som tomu na začiatku neveril... Moje skúsensoti ako som prestal fajčiť nájdete tu: www.zdravsia-...navody
Dôležité je si kúpiť spolahlivý model a nie najlacnejšiu EC ktorú nájdete v prvom PNS.
Ja osobne mám model eGo-W F1 a som max. spokojný (www.zdravsia-...ty)
Držím všetkým palce pri prestávaní s fajčením. Antoni.

hodul86

mam otazku aku e-cigaretu si mam kupit fajscim 30denne uvazoval som o ego-t poznate to ??ako dlho vydrzi zivotnost dakujem

babosimush

Dnes mi došla E-cigareta SLIM.nabila som ju na 5 hodín,parkrat potiahla ,potiahli aj dalsi doma a za hodku som si isla pofajcit.parkrat isja v pohode a potom uz nie,nedymilo sa.a predtym mi aj tiekla tekutinka ked som potiahla.je to sracka alebo nieco nerobim spravne?kto ma s touto slimkou skusenost????

tarpi

Ak máš záujem zaregistrovať sa na www.e-c.sk , prosím, urob to cez odkaz: www.e-c.sk dostanem zľavu, a Ty získavaš 5% z nákupu akéhokoľvek výrobku z tohoto webshopu.

richardxc

predaj elektronických cigariet musí byť zakázaný, aby mohli farmaceutické firmy zarábať na liečení rakoviny, impotencie, srdcovocievnych chorôb, mŕtvice... a štát na spotrebnej dani z cigariet.