Elektronická cigareta - skúsenosti

Mirka M.

Ahojte - ja mam skusenosti perfektne, neriskovala som /citala som nejake fore, ludia nadavali na neznackove cigarety/ a kupila som si znackovu cigaretku a neviem si to vynachvalit. totalne ulietavam hlavne na tiramisu liquide - light :-) tabakove uz nefajcim. staci, ked trochu chcete, a treba si podla mna prichystat zasobu liquidov, nech nie ste na suchu - a cigariet sa da bez problemov vzdat!
a samozrejme - kvalitna e-cigareta. kupujem v tomto eshope: www.elcigareta.sk

zrka

Tak to som mala asi strasnu smolu, tiez som si objednavala EC na elektronickacigaretashop.com este niekedy v septembri, boli to 2 EC. Jedna fungovala bez problemov, druha nefungovala vobec. Reklamovali sme ju 3x, 3x nam poslali tu istu, nefungovala nijako. Vyvalili sme kopu eur zane, teraz mame len jednu. Mohli sme odstupit oz zmluvy, ale pri takom jednani - 3x poslat nefunkcnu EC by som sa bala ci mi vobec vratia peniaze. Tuto stranku je neodporucam, len same problemy s reklamaciou. Inak EC je fakt super

goliath123

Elektronicka cigareta má samé výhody. Je to zdravšie, oveľa lacnejšie, človek čo to fajčí nesmrdí od dymu náklady môžu byť až 5x nižšie, ako pri bežnej cigarete. Vyhnite sa lacným a neznačkovým modelom. Overený predajca: www.e-cigaretka.sk

Adelice

Ja diky tomu prestala kourit. Mela jsem vyzkousene tri druhy el. cigaret a nejvic se mi odsvedcil "tento set":www.tipa.eu . Byl to asi takovy posun, ktery me donutil prestat po case uplne a ted jsem za to stastna. Ja problemy s jidlem nemela, asi je to pak vsechno o vuli.

ferdo.mravec

Netvrdím že keď budete fajčiť elektronickú cigaretu mesiac hneď potom prestanete fajčiť klasické cigarety :). Ja e-cigaretu fajčím asi pol roka cca 8 - 12 krát za deň. Náplne si striedam podľa chuti a prešiel som už na náplne s nízkou koncentráciou nikotínu 6-9mg to mi vyhovuje. Na začiatku som fajčil 18-24mg po pol roku som skúsil znižovať. Po toľkých rokoch smradľavého oblečenia a ten smrad z úst, je to príjemná zmena. Potešil som hlavne partnerku a svoju peňaženku. Teraz môžem fajčiť aj v spálni :D
Snaď sa mi podarí úplne prestať. Ja nakupujem na einhalatory.sk