Elektronická cigareta - skúsenosti

jozefTT

Chceme sa s bratrancom verejne ospravedlnit za to čo sme tu popisali, chvalabohu to adsmin už zmazal. Prepačte

jozefTT

Pozerám, že bratrancovi odstranili link na jeden dobry obchod s ktorým sa chcel podelit, na iné shopy odkaz nechali :-D , to iba postreh, s tým shopom nič nemám, iba dobre skusenosti . Včera som si kupil na tom shope Joyetech eCAB za necelých 45eur , dnes rano osobne vyzdvihol a už si bafkám. Je fakt elegantná, no až vcelku dost malá , hadam ju nestratim dakde . Vrele odporučam ist do joyetechov, myslim že za tých zopar eur naviac je to dobra investicia.

Odo

Ja som si objednal Green smoke z anglicka. V amerike na kazdom fore sa umiestnuje na najvyssich prieckach v oblubenosti jej uzivatelov. Aj vyzera aj chuti ako cigareta. Uz stvrty mesiac som nemal normalnu cigaretu- a to som 20 rokov fajcil vkuse... Teraz si uz objednavam filtre z -Odkaz odstránený- a do dvoch dni su u mna doma. Z anglicka som si ich objednaval v predstihu, lebo dobierka mi dosla az tak do dvoch tyzdnov. Je to skvela a zatial bezchybna znacka! Nie ako tie cinske cierne fujary :) s ktorou som sa musel na ulici skryvat, aby si niekto nemyslel, ze som narkoman...

palo4000

Tiež sa rad pochvalim. Na tento zázrak ma prehovoril kamarat, inhalujem :-) už tri mesiace a nič iné. Síce som sa hned opálil, lebo som si kúpil ego-W na nete najlacnejšie čo nasiel, nazov už nepamatam, teraz mám eGO-C - spokojnosť velká. Na odporučanie som kupoval na -Odkaz odstránený- . Neviem si predstavit sa vratit ku klasike blee. Vapingu zdar

pepek1

Kupil som si tento tyzden el.cigaretu ego-c od joyetechu a som maximalne spokojny. Kupoval som ju cez www.vapor.sk a dostal som k nej liquidy joyetech 5 ks zadarmo :) Doporucujem bananovu prichut a mab. Doteraz som frcal na liqua liquidoch a xcel som skusit nieco nove.
Som milo prekvapeny z joyetech liquidov, maju velmi jemnu a presnu chut - banan je fakt bananovy - teda aspon pre mna.

babcia

Dnes je to tretí deň čo som prešla s pyro na e cigaretu a som nadšená. Nepreháňam ak poviem , že som sa do e cigarety zamilovala. Priznávam sa , keď manžel prišiel s nápadom fajčiť e cigarety bola som skeptická ale dnes som mu za tento nápad vďačná. Najradšej by som e cigu natlačila každemu pyro fajčiarovi :-)

Peter159

Ja som si kúpil Ego-T single na www.zdravacigareta.sk . Zatiaľ spoľahlivo funguje a cena bola prijateľná. Na začiatku som kombinoval e-cigaretu s klasickou. Postupne mi klasické prestali chutiť a normálnu cigaretu si už zapálim iba sporadicky .