Elektronická cigareta - skúsenosti

Egon

Ja to mám 1,5 roka a je to tak funkčné a dobré, že som s tým začal obchodovať, žiadny e-shop, pultový predaj. Fajčil som 30 denne, dnes už tak jednu dve ku káve a to iba zo zvyku. Ušetril som 3 eurá denne a za nejakých 500 dní je to už dosť a cítim to na financiách aj na zdraví. Mám eGo-T fajčím 24mg liquid a už nekašlem, do kopca sa nezadýcham. Nesmrdím, nemám po vreckách tabak a zapaľovače.Nie je o čom, je to revolúcia.

Ondrejj

Ahojte .. No ja fajcim ecigaretu uz nikolko dni.. Zatial som ani nepomyslel na to, ze by som si kupil klasicke cigarety.. Usetrim koruny a je to o dost zdravsie.. Mojim dalsim cielom je prestat uplne .. Chčem sa odnaucit aj od samotnych ecigariet, co je myslim si omnoho jednoduhsie ako snazit sa prestat s normalnymi :) kupujem si napln ktora mas 18 mg co mi uplne stacii.. Nejdem tu pisat znacky aby ste si nemysleli ze som predajca :)) mozem len vrelo doporucit ecigarety a ak mozem poradit, kupujte kvalitnejsie .. Aj tak usetrite... Ja mam s ecigaretou len dobru skusenost :))

Ondrejj

Ahojte .. No ja fajcim ecigaretu uz nikolko dni.. Zatial som ani nepomyslel na to, ze by som si kupil klasicke cigarety.. Usetrim koruny a je to o dost zdravsie.. Mojim dalsim cielom je prestat uplne .. Chčem sa odnaucit aj od samotnych ecigariet, co je myslim si omnoho jednoduhsie ako snazit sa prestat s normalnymi :) kupujem si napln ktora mas 18 mg co mi uplne stacii.. Nejdem tu pisat znacky aby ste si nemysleli ze som predajca :)) mozem len vrelo doporucit ecigarety a ak mozem poradit, kupujte kvalitnejsie .. Aj tak usetrite... Ja mam s ecigaretou len dobru skusenost :))

luciano

Ahoj Denka
klikni na:
www.nikotin.cz
objednaj si 2 baterky UNICAAT 900 mAh a k tomu nabíjačku
potom si objednaj Clearomizér XL sadu 5 ks.
potom si objednaj e-liquid Silvera najlepšie príchuť eLeM.
Na stránke nájdeš aj to, ako sa Clearomizér plní. Je to veľmi jednoduché.
Ručím ti, že budeš spokojná.

Denka 182

ahoj
mala by som zaujem to vyskusat ale neviem si vybrat vobec,je tu toho neurekom...neviem podla coho si mam vybrat aby mi pasovala,niektori pisu ze je to slabe..skor pre fajciarov ktori fajcia malo,ja fajcim asi krabicku denne tak sa neviem vobec rozhodnut ktoru a ako to funguje s tymi naplnami,pretoze nie kazdy vyrobca to tam aj napise...dakujem vopred za radu:)

luciano

E-cigaretu fajčím už 2 roky a som veľmi spokojný. Fajčím s batériou e-go 900 ampérov a používam clearomizéry XL Ultimate. Ako náplň používam značku Silvera. Vyskúšal som toho veľa, ale táto kombinácia ma najviac uspokojuje.

iwa1

Ahojte, na zlavy.sme.sk davaju elektronicku cigaretu za 7,90 s USB nabijackou a 10 naplnami a s postovnym zdara. ja by som si ju z tade kupila ale neviem ci to chuti dobre ale viem ze moja kamoska prestala s tym fajcit po 3 mesiacoch...a vychadza to lacnejsie. inak 1 napln=jedna krabicka cig..