Elektronická cigareta - skúsenosti

eGo-W

kupil som eGo-W po dodrzni navodu mi cigarety nefajcia len mi zablika modre svetlo a spirala sa nenahrieva prosim o radu mam to stastie ze su vadne?

kimika

Som na e cigaret asi dva tyzdne, ako som sa po osobnych problemoch rozfajcila na 30cig,denne, bola som zo seba nestastna,dost penazi,rano sa mi nedalo dychat a ta panika,ked som mala ist niekde,ked som vedela, ze tam nebudem moct fajcit..teraz mi staci tato vecicka a uz sa nikdy nechcem vratit k normalnym... len sa chcem opytat, ci nahodou neviete,kde sa daju kupit e cigarety, co maju hrubku slimky..videla som to v kaviarni jednej kocke..taka pekna ruzovucka bola..nikde na nete to neviem najst...

Maros75

Dôkaz, že elektronická cigareta je zdravšia, neexistuje
02. september 2009, 21:45
Topiaci sa slamky chytá! Vyskúšali ste všetko možné, aby ste prestali fajčiť, a nič nepomohlo? Ak ste sa rozhodli vložiť poslednú nádej do elektronickej cigarety, buďte opatrní. Tento propagovaný revolučný výrobok pre fajčiarov útočí na vaše zmysly tvrdeniami, že ide o zdravšie fajčenie. Dá sa však zdravšie fajčiť?
www.pluska.sk

wild

Ja si objednávam veci z www.elektrocigareta.net .Porovnával som s kadekým a musím povedať že majú najlepšie ceny. Veci čo si tam objednávam mám na druhy deň doma :) Mám elektronickú cigaretu ego W už piaty mesiac a zatiaľ úplne bez problémov. Ja teda osobne odporúčam ego W.

guatama

ja som fajcil v poslednej dobe cca uz 30 cigariet denne... krabicku za den v priemere davam uz nejake tie roky (cca 10)

pre silneho fajciara (vlastna skusenost) odporucam drasticku proceduru: prestat na nejaky cas uplne fajcit (u mna to bolo konkretne 2dni) akonahle som to nevydrzal siahol som po e-cigarete... malo to velmi dobry efekt a telo si takmer okamzite zvyklo na prisun nikotinu z e-cigarety zaroven som vsak pocitoval minimalnu chut po klasickej cigarete... za dalsie 2 dni chut na klasicke cigarety uplne presla
taham to uz tak 20 dni a som uplne spokojny
klasicke cigarety mi zacali doslova smrdiet a neviem si predstavit ze by som ich znova zacal fajcit...

model elektorinickej cigarety som si vybral eGo-T a liquid s obsahom 16mg nikotinu na 10ml ktory mi v priemere vydrzi 7,5 dni
cigarety ktore som fajcil obsahovali 0,8mg nikotinu na 1 cigaretu a teda pri pocte 30ks denne som svoje telo toxikoval 24mg nikotinu denne!!! teraz pomocou e-cigarety vyfajcim v priemere 2,13mg nikotinu denne (a okrem potravinarskej latky v liquide si mozem odpocitat dalsich 10tisic latok vratane dechtu ktore uz telu dalej nedodavam)
dalsi pozitivny efekt prechodu na e-cigaretu je vyrazna (velmi vyrazna) uspora penazi

myslim ze dalsi komentar nie je potrebny