Elektronická cigareta - skúsenosti

tarpi

Chcela by som kúpiť priateľovi elektronickú cigaretu. Naša som jednu stránku: www.e-c.sk
Poznáte túto stránku? Majú tu dobré veci a celkom lacné. Pomôžete mi odtiaľto niečo vybrať? Díky!

Egoism

Ja som skúšal aj slimky a aj tankové cigarety, ktoré ovšem vytekajú a dym nejde skoro žiaden. Už vyše 3 týždňou fajčím model KR808, ktorý je naozaj najlepší. Vatový cartomizér zabraňuje vytekaniu, a je možné ju jednoducho doplniť e-liquidom. Samozrejme je dôležité aj to, akú náplň používate. Mne sa najviac páčia DEKANG náplne, ktoré aj bezkonkurenčne najlepšie dymia. Keď som si ju hodil do googlu, tak na Slovensku som ju našiel len na jednom zlavovom portáli, kde majú aj super cenu, len si pre ňu treba prísť do Bratislavy (neposielajú ju poštou, a keď som im volal, tak ma poučili, že tovar tohto druhu sa nemôže predávať na dobierku, teda nemôže prísť poštou ... ) Každopádne, link je tu: www.objavzlavu.sk

terere

Ahojky!
Dnes som dostala e-slim-ku...ale mam na Vas otazku:)
Treba velmi silno tahat, aby siel nejaky dym, moze to byt tym, ze je vybita? Alebo je to cinsky "fejk"? A este je tepla ked taham...Dakujem za odpovede:))

Andrej1974

Som sice nefajciar, ale moji kolegovia v praci fajcia iba elektronicke cigarety, teda uz prestali s klasickymi, odkedy si tieto zakupili a urcite je to lepsie i pre mna. Tusim to kupovali na www.rajcigariet.sk je tam viacero voni, ci prichuti.. ale hlavne to nas nefajciarov vobec neovplyvnuje..

peter52546

Ja som objednal z noveho eshopu www.joye.webnode.sk su sice novy ale skvely pristup, na druhy deň doma a maju najlepsie ceny, odporucam ego - T

arby

Chcel by som sa opýtať, že ked chcem tu cigaretu plnit tymy eliqud naplnami , že to musim vzdy kvapkať do noveho cartridgu?..alebo sa viacej oplati ked budem kupovat uz plnene cartridge?

Janko_P

Ja som to skusil s eGO-T, ktoru som dostal od syna. Uz skoro 2 mesiace si potahujem iba z nej (mam kvapalinu s 18 mg). A velmi dufam, ze to vydrzim ... ODPORUCAM !!! Zacal som fajcit pred 38 rokmi !!! A posledne roky som tahal tak 20 denne.