Elektronická cigareta - skúsenosti

tanickaBA

Nerada by som zle poradila, niesom tiež v tom expertka. Znami my doporučoval ist na joyetech ego c ( okolo 70eur) ale po konzultaci s predajcom som kupila vision s vision clearomizerom , cena do 60eur

siri

ahoj tanicka porad mi ako ti poradili, lebo aj ja si chcem kupit e cigaretu - som slaby a z strefny fajciar ale vobec sa nevyznam v tych druhoch,,, Klikla som aj naten RAJ ALE KED POROVNAVAM CENY JE TO SKORO O POLOVICU LACNEJSIE AKO INDE A TO SA MI NEZDA

tanickaBA

Nechcela by som sa nikoho dotknuť, neviem či tu robite rekladu danemu eshopu s názvom RAJ atd,ale myslim že ano, ale sady za 25eur nedoporučam ludom ktory to s prechodom na elektonicku cigaretu myslia vážne,ale ego-T je už rok za zenitom a skôr odradí ako pomôže, je kopa modernejších a výkonnejších e-cig ..... Ja som si nechala poradiť a nelutujem

tanickaBA

Ahojte, tiež pridávam k spokojným e-fajčiarom tejto doby. Sice som prešla len pred necelým mesiacom, ale už začínam na sebe cítiť zmeny. :-) A ako všetci vraveli, už my dosť smrdi fajčiarsky dym a zápach ako taký :-( Že som sa neprinútila už skôr nato . Zatial nemám moc skúsenosti kde nakupovať, ale sadu som kupila na www.ego-cigarety.sk a náplne si kupujem na bottovej tu v BA , neviem teraz ako presne ta predajna volá. Najviac my chutí dezert sip od dekangu. Už len muža prehovoriť nato :-))))))) Pekný deň

laco750

Ahojte. Tiež som dostal cigu k narodkám, frčim už skoro 5mesiacov. Použivam sadu vision 2.0 (clearomizer) s tank systemom neda ani porovnať, kupujem na www.ego-cigarety.sk . Velká spokojnosť, značkové a kvalitne produkty VISION a JOYETECH. A velka výhoda - osobny odber v trenčíne. Za mňa odporučam :-)

seno.alexander

Ja osobne som najviac spokojný s ecigaretou Joyetech eCab a jednoznacne tabak od znacky Liqua ja objednavam zo stránky www.liquas.sk a stale dostanem darcek k nákupu a poradenstvo pri nákupe super. vrelo odporucam pre efajciarov