Elektronická cigareta - skúsenosti

tulenik

zdravim nefajcim cigarety cca rok a pol kupil som si elektronicku cigaretu a bez akych kolvek problemov inhalujem nikotin dodnes . nekaslem , nezadychcim sa po schodoch , nesmrdim a palenie zahy je tiez prec. ked chce niekto prestat fajcit odporucil by som mu stranku www.mobilpc.sk kde kupi len orginal veci k tomu a znackove najlacnejsie eliquidy. kvalita je rozhodujuca !!!

lili47

ja teda vrelo odporucam...my sme si s priatelom kupili pod stromcek dvojsadu Mild X7 ze vyskusame co to urobi. ako nechapacky, ale ina pecka :). uplne nam to staci... ked som si zo zvedavosti po tyzdni fajcenia e-cigi zapalila normalnu cigu ze co sa bude robit, tak ma tak natiahlo, ze som sa ledva udrzala... aj ked citim dym z cigarety, strasne mi to smrdi...uz by som sa na klasicke cigi nedala. my uz si kupujume 5mg naplne a rozriedujeme ju s nulkou na slabsiu, ale urcite uz by som s tym prastila, uz ten nikotin ani asi nepotrebujem a to som predtym fajcila krabku denne :)

JoMi

Ja som mal skusenost s portalom www.zdravacigareta.sk a musim povedat, ze som bol spokojny. Velmi dobre mi poradili a objednavka mi prisla hned na druhy den - ponukaju originaly. Od zaciatku mojho e-fajcenia som s nimi a preto odporucam. Nejde len o ceny, ale aj o zakaznicky servis, ktory maju podla mojho nazoru na vysokej urovni.

matobb18

Včera som narazil na jeden e-shop, kde majú približne vyrátané dávky. Skúste sa na to pozrieť. Vychádza mi, že e-fajčiar, ktorý bafká takmer nonstop by cez 11mg ani nemal ísť! www.novacigareta.sk

luciano

Ano, na obsahu nikotínu veľmi záleží. Ja som skúšal 24 mg/ml a bolo to už dosť silné, tak som prešiel na 18mg/ml a to sa mi zdalo ako optimálne. Tento liquid je aj najviac používaný, ako vyplýva z rôznych diskuzných fór.

laco750

MILKY - dosť záleží popri e-cige aj na sile použivaného nikotínu, nemožno ani prehnať moc silny, ani nemať moc slabý liquid. Aj na tej naj mašinke ked budeš mať pre seba nevyhovujúcu silu nikotinu, riskuješ že Ťa to neuspokojí

Milky

Teraz som sa vratil zo Svajciarska a tam bol kolega, ktory ju mal. Predtym fajcil 40 cigariet denne. Teraz ju cmula len 8x denne a je super spokojny.. Zacal v januari.

Antananarivo

Pekný deň,
Chcel by som nejakú elektrickú cigaretu s clearomizérom len nejakú lepšiu nien ejakú rachotinu ktorá sa mi hneď zničí chcem dať do toho optimálne 50€ neviete mi poradiť nejaký e-shop kde to je, alebo apsoň nejakú značku dobre e cigarety :)