Elektronická cigareta - skúsenosti

smoloAndr

Ja fajcim eGo-t a som spokojny. Mozno neskor vyskusam aj tu CE4, co odporucate. Som sam zvedavy... Nakupujem len z overeneho eshopu - www.zdravacigareta.sk, pretoze uz existuje vela aj nekvalitnych eshopov a predsa len overeny obchod zarucuje minimalne kvalitu obchodnika...

JoMi

Ja uz fajcim vyse polroka eGo-CE4 s LCD (www.zdravacigareta.sk) a nedam na nu dopustit. Skusal som uz aj Joyetech - konkretne eRoll, avsak musis to castejsie plnit, co mi nevyhovovalo. Na eGo mas viacero clearomizerov, do ktorych sa zmesti viac liquidu ;). Na lcd displeji vidis stav nabitia baterie ako pri mobile, takze sa ti nestane, ze nemozes tahat v dosledku vybitia.

janci78

Systémy eGo-T a eGo-W su uz naozaj prekonané. Ja mám dobré skúsenosti so značkou Joyetech a momentálne skúšam model EVOD Kangertech. Mozem len odporucit. Nakupujem uz viac ako rok od spolocnosti Verne slovakia www.e-cigaretka.sk

luciano

Iva, nečudujem sa ti, že v tom máš chaos. Na trhu je strašne, ale strašne veľa typov a značiek elektronických cigariet a vyznať sa v tom je skutočné umenie. Ja už fajčím elektriku 6 rokov a doposiaľ nemám o značkách prehľad.
Snáď najlepšiu radu, ktorú ti môžem dať, je vybrať si nejakého predajcu, ktorý predáva e-cigarety aj v kamenných obchodoch. Celkom dobrú sieť obchodov má napríklad firma:
www.mild-volish.sk
Aj ja využívam služby tohoto predajcu. Predavač ti vysvetlí všetky podrobnosti a princíp fungovania e-cigarety a poradí ti aké komponenty sa ti budú najviac hodiť.
Veľmi dobré je aj veľké e-cigaretové fórum:
www.e-cigaretafans.eu
Tam ti na slovo vzatí odborníci poradia čo a ako.

iva.jagrikova

Teda to čo je? CE10+, T2 CC,clearomizér, cartomizér, HIT, E-GO W,T, atď. Kto sa má v tom vyznať? Ako si mám vybrať elektronickú cigaretu, keď čím viac o tom čítam, tým mám z toho väčší chaos? Tu je nejaký špecifický slovník, ktorému vôbec nerozumiem. Náhodou som dostala pred 2 týždňami jednu e-cigu na ktorej je napísané eGo, a nikotín Desert ship Dekang, ale nič viac o tom neviem. V obchode v PB mi povedali, že oni takéto nemajú, ale že každé 3 týždne bude treba vymeniť nejakú hlavu. Musím povedať, že mi to výrazne pomáha znižovať množstvo vyfajčených cigariet (zo 40 na cca 10) keď ju mám nabitú :-)) ale ako sa mám o ňu starať? Mám si kúpiť ešte jednu (chcela by som), ale ktorú? Mám v tom chaos. Poradíte?

laco750

pre josko321x

Tak takéto rýchle skoncovanie s pyrom som ešte nezažil ani nečítal, ale samozrejme gratulujem

josko321x

Ahojte. Kupil som si elektronicke cigarety (dve v baleni). Fajcil som 1 krabicku M red asi 15 rokov. El som si kupil v sobotu. Odvtedy som normalnu cigaretu nefajcil. V stredu som si zapalil normalnu cigaretu, normalne ma naplo na zvracanie :)
Zacal som s 12mg liquidom. Postupne asi za mesiac som fajcil 0mg. Takto asi 3 mesiace. Raz som si zabudol cigaretu nabit vecer a uz som ju viac nepouzil. Uz asi pol roka nefajcim a som fit :)

laco750

Ja kupujem maso u mesiara, lieky v lekárni, e-cigarety u špecializovaných eshopov. Prečo? Lebo očakávam profesionalnu podporu ked niečo nefunguje ako má, odborné poradenstvo, 100% odbornosť v oblasti vapingu. Nechcem nikoho dotknuť ale pri rozhodovaní komu zverim ,,svoje zdravie,, som e-shopy ktore maju e-cigy iba ako doplnkovy tovar ( napr. k počitačom, dokonca k hračkám pre deti! neriešil ) Pišem to na zaklade skusenosti ked som si v nemenovaných eshopoch iba tak písal s operatormi cez online chat aby zistil dake info a poviem vam že o e-cigám nnemali ani zakladný prehlad , jedni my dokonca na otazku aky je výrobca jednej sady odpovedali, že vyrobca je SGS lebo to je na krabičke napisane :-)))) Som skoro umrel smiechom

MobilPC

Dobrý deň, sme veľmi radi, že nás niektorí ľudia odporúčajú aj z tejto stránky a takisto sme veľmi radi, že fenomén elektronických cigariet sa dostáva do povedomia ľudí.
Osobne za seba môžem elektronickú cigaretu len odporučiť. Mam 26 rokov, fajčil som 1,5 krabičky denne. Následne som pred pol rokom prešiel na elektronickú cigaretu a obyčajne cigarety mi sami prestali chutiť.
Ak by ste mali nejaké otázky ohľadom elektronických cigariet, e-liquidov prípadne poradenstva kľudne mi napíšte na e-mail: elciga@mobilpc.sk
Ak ste už rozhodnutý pre nákup elektronickej cigarety pripadne liquidu, tak Vám ponúkame akciu.
Pri objednávke nad 30€ Vám dáme 1ks 10 ml liquidu ZADARMO. Stačí do poznámky napísať: www.zdravie.sk.