Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Elektronická cigareta - skúsenosti

katarinap

Ludia ako vam vysvetlit, ze to nie je odvykacka a jej ucelom nie je prestat fajcit? Ide o to ze fajciara uspokoji nikotinom bez smradu a zdravsie. A nehovoriac ze naklady su minimalne polovicne ako na cigarety. Je uzasne si potiahnut v byte a nie stale chodit na balkon.

e-fajčiar

Elektronické cigarety nie sú určené na odvykanie fajčenia. Je to úplne niečo iné, ako klasické fajčenie. Je z toho väčší pôžitok a čo je hlavné, je to omnoho zdravšie. A samozreme aj lacnejšie. To, že fajčiari e-cigariet časom prestanú úplne fajčiť klasiku je len prirodzeným dôsledkom toho, že e-cigarety chutia viac.

MatoK

Ked uz do seba pchat chemiu, tak to radsej Champix. Vysledky s nim su omnoho lepsie ako marketingova elektronicka cigareta.

katarinap

nekupuj mega atomizer, nie je to dodre, neviem na krorej stranke to chces kupit, ale kup normalny e go. a ked budes platit viac ako 50EUR mas drahu stranku

STOp

Luciano ? prepac ze sa zas pytam ale ma ta cigareta presny nazov SuperSmoke UNICAAT HIT Dotovaná sada ?? lebo co si mi poslal stranku mi zobrazilo uplne vsetky tak preto zase neviem z ktorich vybrat :) dakujem

luciano

Tých cigariet je naozaj obrovské množstvo druhov a ťažké sa je v tom vyznať. Aj ja som vystriedal viac typov, kým som sa dopracoval k druhu, ktorý mi sadol najlepšie. Je to cigareta Unicaat s cartomizérom, ktorú si môžeš objednať na stránke www.nikotin.cz Túto cigaretu fajčím už rok a pol a som s ňou veľmi spokojný.

STOp

Luciano prosim a nemohol by si napisat ktora presne cigareta je dobra je ich tam vela a neviem z toho vyst ze ktora je aka a ktora je lepsia ..... dakujem