Elektronická cigareta - skúsenosti

User_37597

jaj no vsak dobre... :D
ale aj tak ti teraz nenapisem ze ake to je super zdravsie a ze to pomoze :D
ale vela stastia no :)

jajka001_

bibisa, ja to nechcem pre seba :) preto sa pytam, lebo by som to chcela kupit ako darcek niekomu, kto nie je taky silny a nevie len tak prestat

User_37597

nechapem preco minate peniaze na takych somarinach.
elektronicka cigareta-cisty sajrajt
nikotinove zuvacky-sugeracia
naplaste-sugeracia
vseliake ponukane proceduri-sugeracia
vsetko je v hlave.ked chcem prestat fajcit prestanem.som zivim dokazom ze sa to da.fajcila som denne krabicku a ked bol dobry vecer tak od 17:00 do pol noci som stiahla celu krabicku takze ani nie celi den.mesacne som minula na cigarety viac ako 80 eur a fajcila som viac ako 5 rokov.dnes to je viac ako tyzden co nefajcim.chut nemam,nemam ani abstak a veru nehodlam znova zacinat.takze by ste sa mali zobudit a vydrzat to.ja som dokazala odolat a uplne zadarmo ;)

puff

ja mam kamosa ktory fajcil 10 rokov krabicku denne a po zakupeni el. cigarety uplne prestal. fajcil ju zhruba 6 mesiacov a tusim ju uz aj predal. ja si ju idem kupit tiez a po tom co som pozrel slovenske/ceske weby tak som sa rozhodol ze si radsej objednam kvalitu zo zahranicia. jednak tie na slovensku ponukane su cinske nekvalitne vyrobky a liquid naplne mozu obsahovat vselijake chemikalie :/ najlepsi vyrobcovia na svete su v2cigs a green smoke, starter kit ta vyjde napr. u V2cigs na 50e. Takze tak, zajtra idem objednavat :)

STOp

ahojte chcela by som sa spytat o tu cigaretu , mozu prestat fajcit aj rodica ? oni vyfajcia za den aj 40 cigariet a to kazdy sam za seba 40 :( velmi ma to trapi chcem im pomoct prestat tak sa chcem spytat ci im mozem kupit tu cigaretu ? zaberie to ? chcu prestat fajcit ale neako nic nezabera

strykoMC

kolko ste za nu zaplatili??? 3000 kc??? waau dobry gol.v usa ju maju za 15 $,prestal som fajcit po nej uplne,obcas si zapalim. (cigarety si uz ani nekupujem,len ked mam chut si od kelegyne opytam). vystacila na 500 tahov a chutila hrozne.horkasty dym a dranie hrdla.pomohlo.to hej.samozrejme,prve dni som uz na tu el. cigaretu nemal nervy ale zvykol som si

Ecigarety

Fajčil som 20 denne aj niekedy aj viac a ako mam tu el. cigaretu tak mi to stači a časom by som chcel snižovat obsach nikotinu v naplniach.a zatial som spokojny.1600 stoji sada a 300 Kč napln.odporučam pozriet www.ecigarety-bauer.cz.