Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Elektronická cigareta - skúsenosti

e-Go

Zajtra al. v piatok by som ju mala mat doma. Vela som o tom pocitala, popozerala videa...a - kedze som dost skepticka - beriem to s rezervou.
Otazka na tych, kt. ju uz dlhsie "fajcia": Objednala som e-Go s 950mA baterkou, pochopitelne bola drahsia ako standardne 650-tky. Myslite, ze aj rozdiel vo vydrzi baterie bude cititelny?
Inak - skusim postupne pridavat skusenosti od prveho dna, ci uz to bude ok alebo shit :-)

sisaaaaa

AJ JA JU MAM DOMA A KUPILA SOM JU AJ OTCOVI A SESTRE :) STOJI 12 EURO A NAPLNE 3-10 KUSOV V BALENY PRICHUT MALLBORO :))

matoK

to e-fajciar:

Pises: Závislosť od nikotínových žuvačiek a náplastí nemôže vzniknúť, pretože je tam len zanedbateľné množstvo nikotínu, v podstate je to len placebo efekt.

---------------------------------
Realita: Jedna nikotinova zuvacka, nazov nepisem, su v kazdej lekarni, obsahuje 2 alebo 4 mg nikotinu. Vyrobca doporucuje 8-12 zuvaciek denne (co je 16 - 48mg nikotinu denne).

Nikotinova naplast pre zmenu obsahuje 7,14 alebo 21mg nikotinu (uziteho pocas 24 hodin).

Naproti tomu jeden e-liquid do elektronickej cigarety 10ml obsahuje 16mg nikotinu, ktory by mal vydrzat aspon tyzden. Zrejme ho neminies za 1 den.
---------------------------------
Cize zaver,

nehovoris pravdu, ked tvrdis, ze v naplastiach a zuvackach je menej nikotinu ako v e-cigaretach.

Prave naopak, v naplastiach a zuvackach je mnohonasobne nikotinu viac.

Pokial predavas e-cigarety, kludne to rob, drzim ti palce. Bud ale cestny obchodnik a nezavadzaj nepravdivymi informaciami. Pretoze ked bola nepravdiva jedna, zrejme ich moze byt aj viac ...

katikap

Zahodila to od zurivosti. Jasne ze sa to da dat inemu. Kazda e cig sa sklada z baterky, atomizera/cast, ktora vytvara ten dym/ a cartrige - tam sa kvapka nikotin. Nemala to komu dat, tak to vyhodila.... :-(

jajka001_

preco vlastne do koša? a keby ju niekomu darovala? neviem , da sa to čistiť, akoze, je to postupitelne inej osobe z hygienickeho hladiska?

katikap

Mne trvalo prejst na e cig asi rok, a podarilo sa mi to definitivne v zime, ked sa mi nechcelo mrznut vonku. chce to tiez trocha pevnej vole. ale teraz by som sa k smradlavkam nikdy nevratila. je to hnus. Ale moja kamaratka hodila e cig do kosa. Tiez zalezi aku e cig si kupis a ci uhadnes silu nikotinu.

e-fajčiar

E-cigarety chutia báječne. Na trhu je nespočetné množstvo e-liquidov s rozmanitými vôňami. Stačí si vybrať buď tabakové chute, ale predávajú sa aj napríklad ovocné chute, kávové, čokoládové, pistáciové a pod.

e-fajčiar

Mustafa, asi si mal slabú a nevýkonnú e-cigaretu. Ak by si mal poriadne e-Go, alebo Unicaat a k tomu clearomizér,alebo cartomizér, tak by si hovoril ináč.
Ináč medzi fačením smradľaviek a e-cigaretami je rozdiel. E-cigareta nemá za úlohu nahradiť fajčenie klasiky. Je to niečo úplne iné. Úplne iný pôžitok a chuť. Človek až časom zistí, že smradľavky mu už prestávajú robiť dobre a že väčší pôžitok má z e-fajčenia. Mne trvalo, kým som úplne vylúčil smradľavky asi pol roka. Dnes si už na klasické cigarety ani nespomeniem. A to som nemal žiadne predsavzatie, že s cigaretami prestanem. Proste to prišlo samo.

e-fajčiar

Závislosť od nikotínových žuvačiek a náplastí nemôže vzniknúť, pretože je tam len zanedbateľné množstvo nikotínu, v podstate je to len placebo efekt.

e-fajčiar

Štartovacia sada e-cigarety stojí okolo 30 Euro. Pravidelné mesačné náklady na e-fajčenie sú okolo 15-20 Euro.