Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Elektronická cigareta - skúsenosti

User_37597

jajka001_
ale ja vrcholne nenavidim ludi ktory si myslia ze su nieco viac ked ovladaju lepsie gramatiku ako ja.a este sa snazia pred vela ludmi doslova potopit toho cloveka.JE TO TOTALNE TRAPNE!

User_37597

ElCi
cakala som presne kedy sa tu zas objavy niekto taky ako ty kto sa snazi svoje problemi vykompenzovat tym ze bude urazat ostatnych ze nemaju dobru gramatiku.
ocividne to je v vsetko v hlave lebo ked ostatny nevedia prestat a potrebuju k tomu elektronicku cigaretu a urazat druhych tak asi nieco na tom bude.
ja som prestala no nemam potrebu urazat inych ludi.
takze ak nevies prestat fajcit co je viac nez iste kedze si tu v tejto teme a snazis sa si nieco dokazat pred ostatnymi ked uz nevies prestat fajcit tak bud taky/a laskavy/a a chod sa ventilovat na niekom inom.dik za pochopenie.

blondula

ahaaa....tak potom budem asi googlit.za 2 tyzdne sa mi priatel vracia a urcite bude zase "rozfajceny" kedze dlhsie so mnou nebol :DDD to zas pojde "para" zo mna :DD

jajka001_

to je na baterky, kupuje sa napln, s roznymi prichutami a nejaky liquid. treba sa to naucit fajcit, lebo je to ine ako fajcit cigarety, v tom, ze tahat musis dlhsie ako pri normalnej cige kym mas pocit ze si vyfajcil cigu. ale nejde z toho dym na ludi okolo. len taka para.
su roznej kvality

ElCi

bibisa
Nie je to len \"v hlave\", lebo ak by to tak bolo, tak usudzujuc podla tvojich gramatickych chyb by kazdy z nas bez problemov prestal fajcit kedy chce...

blondula

a to jak funguje taka "elektronicka" cigareta ? :DDDD to sa nabija,ci je na baterky,ci jak ? :DDD nechce sa mi to googlovat a aj vana na mna caka a horsa do postele :P
ja by som tiez priatelovi kupila nejake "elektronicke" marlborky :DDD uz mu 3 roky "vsugeruvavam" aby nefajcil a on nic :DDD mozno toto mu pomoze ... :DDD

martinmlm

Mne cigarety vôbec nechutia. Ani na základnej ani na strednej, ani na vojne sa nikomu nepodarilo ma naučiť fajčiť. Myslíte že s tou elektronickou by sa mi to mohlo podariť?:-)