Lahky parfem s dobrou vydrzou

Príspevok v téme: Lahky parfem s dobrou vydrzou
OneQuestion

Ahojte, viem, ze je tu podobnych tem uz viac, ale zatial som nikde nenasla, co hladam.
Viete mi poradit nejaky lahky, sviezi damsky parfem, ktory by vsak vydrzal dlho a nebola by to tuctovka? Hladam nieco zaujimave. Vona moze byt napriklad kvetinovo-ovocna ci ina, ale ziadny bolehlav :) Nemam rada tazke, drevite vone. Jemne sladka mi nevadi. Kludne poradte aj nieco drahsie, len nech to dlho vydrzi. Dakujem.

lajtmannlea

Adellline...za tú cenu som si ani ja nie celkom istá. Podľa mňa je dôležité objednávať z overených internetových obchodov. Ktoré ponúkajú originálne, kvalitné parfumy a nemusím riešiť potom prečo mi tak krátko vydrží alebo prečo nevonia tak sviežo akoby mal.

adellline

..do kolko?..tento parfum?..si si ista ze to bol original?..ja som si ho objednavala cez Notino a vysiel ma viac a to co som si pozerala tak ta cena oproti inym..bola super..takze neviem ci zrovna originalny parfum si mala..vydrzala ti vona cely den?..

Eimi

Mna by skor zaujimalo to, ze ci je to original, moze pekne vonat ale aj coto vydrzi? Lebo prave to je dolezite ak sa bavime o kvalitnom a dobrom parfume :)

iwvii

tiež mám skúsenosť s Coco Mademoiselle nie však z notina ale nejake Parfemylacno , lacneparfemy alebo tak nejak.. páčila sa mi cena nejakých do 20e tak, že to skúsim. Akurát ale podľa mňa nie je ľahký parfém, mne skôr príde trochu silnejší, viac kvetinový a aj trochu sladký, aj napriek tomu že určitú sviežosť v sebe má. určite môžem za seba odporúčať.

adellline

..tak ja som si Chanel Coco Mademoiselle a ten sa pohybuje kadejako cenovo..ja som ho z tade objednala za nejaku stovku alebo tak to bolo..a ta vona to bolo, ale ze uplne o niecom inom..to sa nedalo ani len porovnat s tym, co mi kamoska doniesla..to som skoro plakala..porovnaj si ceny s kamennymi parfumeriami..

Kvetulaaa

co to znamena, ze za dobru cenu? Mozes mi napisat aky parfum a za kolko si ho zohnala? S cim si tie ceny porovnavala? Ja som sa dlho dlho cudovala, ze preco su tie ceny za parfumy take vysoke mnohe, uz som sa prestala cudovat a obetujem raz za cas tie peniaze, aj ked neviem ci robim dobre :/

adellline

..pre kazdu z nas znamena lahky parfum nieco ine..mne napriklad sa pacia viacere od Chanel..avsak je velmi dolezite aby bol parfum kvalitny..raz som si dala cez kamosku objednat parfum a ten nestal za nic..nevydrzal a vonal strasne slabo..potom som si ten isty objednala cez Notino za dobru cenu a ten parfum vonal inak..silnejsie, lepsie..nemusela som ho furt nosit zo sebou..dala som si ho na seba a vydrzat..takze ja uz kupujem len parfumy z tade..aspon mam istotu, ze mi pride kvalitny parfum.. :)

syllona

- áno? Tak to je super. Že ti sadol. Ja rozmýšľam nad tým, že to urobím tak ako tu píšu. Že skočím do parfumérie čoto ovoňať. Vybrať si a potom si parfum kúpim cez internet, nech nemusím minúť majlánd za voňavku kvalitnú. -

greealigator

Neviem ci by bol dobra napad pocuvnut akukolvek nasu radu, lebo mozno tie parfumy ktore vam tu odporucame su naozaj krasne, ale vam nemusia sediet. Skocte do parfumerie a par si ich poovoniavajte, pripadne skuste dat na seba tester a mat to na sebe potom par hodin, ze alo dlho vam to vydrzi. A ked najdete ten pravy tak pohladajte nejaku dobru zlavu na internete, je ich viac ako dost... mne sa stale vyplati. Mozno nieco najdete aj tu -odkaz odstránený- . Urcite to bude lepsi postup ako len tak kupovat naslepo...