Lahky parfem s dobrou vydrzou

Príspevok v téme: Lahky parfem s dobrou vydrzou
OneQuestion

Ahojte, viem, ze je tu podobnych tem uz viac, ale zatial som nikde nenasla, co hladam.
Viete mi poradit nejaky lahky, sviezi damsky parfem, ktory by vsak vydrzal dlho a nebola by to tuctovka? Hladam nieco zaujimave. Vona moze byt napriklad kvetinovo-ovocna ci ina, ale ziadny bolehlav :) Nemam rada tazke, drevite vone. Jemne sladka mi nevadi. Kludne poradte aj nieco drahsie, len nech to dlho vydrzi. Dakujem.

kikinaL

Skus Lady Million od Paco Rabanne, ja sa jej neviem nabazit :-D. Kupila som si aj sprchac a telove mlieko, ta vona ma uplne dostala.

OneQuestion

Vdaka danielaaa, chodim do parfumerky a testujem, ale maju tam toho vela a zatial ma nic velmi neoslovilo. Co sa mi pacilo, tak vydrzalo kratko. A najviac na jedenkrat aj tak mozem vyskusat asi 3 vone, lebo sa mi to potom zacne miesat :) Tak by som rada pocula nejake tipy od vas, ze to tam pojdem potom vyskusat :)

danielaaa

chod do parfumerky a estuj, kazdemu sa paci nieco ine,moje vychytavky:na zimu, Chloe, escada, coco chanel, na leto euphoria, daisy od marca jacobs a DKNY summer, ta uplne nova a este lancome