Lahky parfem s dobrou vydrzou

Príspevok v téme: Lahky parfem s dobrou vydrzou
OneQuestion

Ahojte, viem, ze je tu podobnych tem uz viac, ale zatial som nikde nenasla, co hladam.
Viete mi poradit nejaky lahky, sviezi damsky parfem, ktory by vsak vydrzal dlho a nebola by to tuctovka? Hladam nieco zaujimave. Vona moze byt napriklad kvetinovo-ovocna ci ina, ale ziadny bolehlav :) Nemam rada tazke, drevite vone. Jemne sladka mi nevadi. Kludne poradte aj nieco drahsie, len nech to dlho vydrzi. Dakujem.

hildahil

Pred necelými dvomi mesiacmi som si kúpila parfum a je to o niečom inom akoby som si mala kúpiť len nejakú napodobeninu parfumu. Ide o to vybrať si správne eshop, ja som kupovala cez notino, aj keď na začiatku som mala trošku obavy kedy mi parfum príde, aký bude, ale keď mi prišiel ma príjemne prekvapil svojou vôňou a kvalitou. Preto píšem, že výber eshopu je jedna z najdôležitejších vecí :)

Veronika879

Samys síce ešte s takýmito vecami nemám skúsenosti, ale veď to sú len nejaké napodobeniny originálnych parfumov, to načo by som si niečo takéto kupovala, keď chcem mať kvalitný parfum, ktorý krásne vonia a aj vydrží dlhú dobu?

Transcendance

Ja si tiež neviem vynachváliť Parfio.sk. Sú to originál francúzske parfumy, dodávka je rýchla, kvalitne zabalená a parfumy sú naozaj príjemné a cena je dostupná. Ešte sa mi páči, že keď si neviem vybrať, objednám si podľa opisov vzorky za euro a podľa toho sa rozhodnem.

Minatarosa

Vlagea vďaka tvojej správe som sa aj ja dostala k tomu eshopu. Bola som milo prekvapená tým akú ponuku môžu mať aj eshopy. Ja som si vždy nejako myslela, že v obchode sa dá toho zohnať oveľa viac ako na internete, ale opak je pravdou. Takže idem na to ;)

Veronika879

Len cez henten eshop, čo si mi písala to máš vyskúšané? Aha, takže nejako podľa ceny neviem zistiť, či je parfum kvalitný, či nejaký ten čas vydrží a podobne áno? Ako potom si viem vybrať vhodnú kvalitnú dobrú vôňu? Mám z toho celkom guláš, keďže už je toľko predajcov, značiek a všetkého možného tak neviem akým smerom sa vybrať na čo sa zamerať

Vlagea

Veronika

**minulý mesiac som objednávala parfum cez internet, cez notino a poviem ti, že zo začiatku som bola skeptická, či už kvôli cene alebo kvalite, no nevedela som, čo čakať. Keď parfum prišiel a bol kvalitne zabalený a ešte aj vydržal voňať celý deň tak mi došlo, že som urobila dobre, že som takto objednala a ušetrila aj nejaké tie euríčka :) Čo sa týka cien parfumov, tak tie sú rôzne lebo každá značka má staršie typy parfumov, novšie a podľa toho sú aj tie ceny rozdielne

Veronika879

Severka jasné rozumiem, veď preto sa pýtam, že či to nie je nejaké zbytočné komplikovanie. Alebo čo. Na tú cenu som sa pýtala z dôvodu, že neviem v akej hladine cenovej si mám pozerať parfém, že ako sa pohybujú originál značkové trvácne parfémy.

hildahil

radinus ja som pozerala a zdá sa mi že je toho na eshopoch snáď miliarda čo sa týka parfémov. Len by ma zaujímalo či vôbec majú tie všetky parfémy na sklade, nie je potrebné nejako dlho na ne čakať?

radinus022

Minatarosa práveže väčšinu parfumov zoženieš skôr na internete ako na predajni ;) na internete máš oveľa väčšie možnosti a za lepšie ceny, neskúšala si si pozrieť nejakú ponuku eshopu s parfumami? Myslím že by ti to dosť dalo ;)