Lahky parfem s dobrou vydrzou

Príspevok v téme: Lahky parfem s dobrou vydrzou
OneQuestion

Ahojte, viem, ze je tu podobnych tem uz viac, ale zatial som nikde nenasla, co hladam.
Viete mi poradit nejaky lahky, sviezi damsky parfem, ktory by vsak vydrzal dlho a nebola by to tuctovka? Hladam nieco zaujimave. Vona moze byt napriklad kvetinovo-ovocna ci ina, ale ziadny bolehlav :) Nemam rada tazke, drevite vone. Jemne sladka mi nevadi. Kludne poradte aj nieco drahsie, len nech to dlho vydrzi. Dakujem.

Emma37

Ja už dosť dlho využívam Trussardi My Name. Krásna, hlavne ľahká vôňa a taktiež vydrží celý deň. Spĺňa všetky Vaše kritéria. Objednávala som ho cez Notino.sk. Objednávala som tam viacero produktov tak som využila zľavu z kuponyzdarma.sk ktorú vrelo odporúčam.

annninka

@Eimi: A nie je to tak? Ja napríklad, čo mám parfum, tak už viackrát som ho videla za nižšiu cenu, ale nechcela som si ho radšej kupovať, aby som zbytočne nekúpila nejaký nekvalitný parfum :O

Eimi

Cena parfumu pokial je nizsia tak to bez ako benefit, ja som si dlho myslela, ze vsetky lacnejsie parfumy, oproti kamennym predajniam su proste len nejake napodobeniny a potom sa mi otvorili oci, ze vobec to nemusi byt tak :)

adellline

..pokial nakupujes z overenych obchodov, tak sa nemusis bat ani nizsich cien, tie su na zaklade niecoho..vacsinou na lepsie ceny narazis na eshope a myslim, ze tam sa niet coho bat.. :)

lucyda

Všetkých chcem osloviť - potrebujem poradiť pri výbere správneho parfumu. Aké zložky sú dôležité? Nemusím sa báť, že keď je cena parfumu nižšia, že ten parfum nebude dobrý, kvalitný alebo niečo také? Mám z toho strach

basatop

Favoritov za rok sa mi nazbieralo. Mam asi troch. Avsak prisla som na to, ze kazdy mame iny vkus. Moja mamka napriklad nemusi moc kvetinove vone, ona skor nieco sladsie, co ja zase vobec. Ale na jednom sme sa bez mihnutia oka zhodli. Parfum musi byt kvalitny a vydrzat ;)

Eimi

Gaspura ja mam viacero favoritov a poviem ti, ze podstatne je aby parfum bol kvalitny, lebo od toho sa odvija aj to, ci ta vona sa ti bude pacit, lebo len originaly maju krasne a trvacne vone ;)

Gaspura

Máte nejakého favorita, čo sa týka parfumu? Akože mám na mysli všeobecne nejakú značku od ktorej by sa vám každý jeden parfum, vôňa páčila?

hildahil

Podstatné je toto veru, čo si napísala. Aby ten parfum vydržal, aby pekne voňať aby bol kvalitný. To sú najdôležitejšie veci. Pretože ten parfum, keď na mne napríklad vydrží celý deň, tak mi stačí si ho dať na seba, len ráno, tým pádom mi vydrží mesiace ;)

adellline

..tiez mi to nejde do hlavy..ja som dala za nu viac..ale akoze to neriesim..ja som rada..lebo viem ze mam originalny parfum aky to ma byt..ze to nie je len nejaka napodobenina ale kvalita..a na tu si ja v tomto smere velmi potrpim..