Lahky parfem s dobrou vydrzou

Príspevok v téme: Lahky parfem s dobrou vydrzou
OneQuestion

Ahojte, viem, ze je tu podobnych tem uz viac, ale zatial som nikde nenasla, co hladam.
Viete mi poradit nejaky lahky, sviezi damsky parfem, ktory by vsak vydrzal dlho a nebola by to tuctovka? Hladam nieco zaujimave. Vona moze byt napriklad kvetinovo-ovocna ci ina, ale ziadny bolehlav :) Nemam rada tazke, drevite vone. Jemne sladka mi nevadi. Kludne poradte aj nieco drahsie, len nech to dlho vydrzi. Dakujem.

jarica21

Vandapanda to je fakt, ja som napríklad niektoré vône mala tak nejako zafixované, že proste istá značka má také ťažšie a tak a pritom časom som prišla na to, že to tak vôbec nie je :)

vandapanda

imka ked chces vyskusat viacej vonaviek, tak sa ti to oplati, ale je to na tebe ;) len pozerat treba ze ktore sa daju ako vzorky kupit, lebo nie vsetky sa tak daju, co je skoda, ale aspon nejake je dobre vyskusat a zlepsit si o vonach predstavu

imka13

Mona nakupuješ z tade aj nejaké vzorky? Oplatí sa to ak hej? Zvažujem žeby som si viacero kúpila a urobila si prehľad medzi vôňami, čo by som si teraz zaobstarala pred letom, len neviem či to má zmysel, či majú na eshope vzorku ku všetkému alebo ako to je.

Mona1

oplati sa to cenovo ovela viac, to je fakt a najma ked mas istotu, ze kvalita je rovnaka, tak myslim, ze vobec neni nad cim vahat :)

Mona1

zadorka, s Notinom mam skusenost aj ja a dobru, jak pises tam je ta istota, ze mi pride ozaj to co si objednam a najma v dobrej kvalite, nemusim skusat a riskovat kadejake noname eshopy o ktorych nic neviem :)

hildahil

Romanka potom prídeš na to, že v predajniach sú tie parfumy také drahé v porovnaní s eshopom, že akože úplný nonsens!

Romanka25

zadorka je toto podla teba spolahlivy obchod? Lebo doposial som vobec taketo veci cez internet nekupovala a teraz kedze su obchody zavrete som na to odkazana a teda idem sa zblaznit z toho jak pozeram ponuky. Je tu mnozstvo obchodov, rozne ceny, rozne vone, teda akoze vybrat si, z kade nakupit nie je take easy. Uz viem preco som zakazdym radsej sla do predajne niekam.

hedviga1884

envelin to nie je draha zalezitost, ja som dlho ani len nevedela, ze takyto olej ma tolko vyhod, teraz pozeram a prichadzam na to kolko veci je takych ze ozaj prospesnych a ani len som o nich nevedela

zadorka

..mona jo jo to suhlas, preto ja kozmetiku a vonavky z Notina objednavam..tam mam istotu a nemusim sa bat ani ze nieco preplatim ani zeby mi neprisla kvalita..uz za ten cas co z toho obchodu nakupujem viem, ze sa mozem na to spolahnut..

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.