Lahky parfem s dobrou vydrzou

Príspevok v téme: Lahky parfem s dobrou vydrzou
OneQuestion

Ahojte, viem, ze je tu podobnych tem uz viac, ale zatial som nikde nenasla, co hladam.
Viete mi poradit nejaky lahky, sviezi damsky parfem, ktory by vsak vydrzal dlho a nebola by to tuctovka? Hladam nieco zaujimave. Vona moze byt napriklad kvetinovo-ovocna ci ina, ale ziadny bolehlav :) Nemam rada tazke, drevite vone. Jemne sladka mi nevadi. Kludne poradte aj nieco drahsie, len nech to dlho vydrzi. Dakujem.

Mravcik

Určite odpoúčam krásnu ovocnú vôňu Viva la Juicy Noir. Ovocna, kvetinová, príjemná a veľa ľudí mi ju chváli :) na Notino - www.kodino.com majú teraz zľavu na 100ml balenie :)

Mona1

mickainka dakujem ti za odpoved, myslela som, ze nejaky zasadny rozdiel medzi nimi nebude, ze budu mat cca rovnake zlozenie. kvetinka ano to chapem, predsa len kazdy mame uz nejaku tu svoju vonu a moze kazda inak ukazat na nas, rozumiiiim, vyskusam teda na sebe, pozriem ci je moznost aj vzorky kupit

kvetinka777

- Mona1

mám ju vyskúšanú, lebo som ju objednávala cez Notino kamarátke, keď som si aj ja voľačo vtedy kupovala, ešte som túto červenú nemala a ona akože nevonia zle, je pekná, ale na mne sa mi nepáči, na kamoške je perfektná, ale na mne vonia tak inak, že to proste nebolo ono :)

Veronika879

adelaine keď píšeš, že máš prehľad ozaj si myslíš, že je dobré si kupovať len takéto imitácie? Origoš je podľa mňa origoš, čo sa týka parfémov;)

Adelaine

Milujem parfémy a naozaj si myslím, že mám prehľad. Momentálne sú úžasné Lancom Idole, alebo Si Passione, ale je to veľmi individuálna záležitosť. A čo sa páči mne nemusí sa páčiť niekomu inému. A pretože keby som mohla tak sa v nich aj kúpem, našla som si prijateľné imitácie. Momentálne preferujem Aristea Numeros 190, je to pekná imitácie práve parfému Idole , Lancome. S čím som spokojná je výdrž - parfémy majú 18% esencie takže z môjho pohľadu takto.

mickainka

- Mona1 je aj v bledom, ale tá sa mne osobne tak nepáči lebo je taká ešte intenzívnejšia, čo ja nemusím, táto červená aj mne sadla úplne ako uliata, ja som ju prvýkrát cítila asi pred rokom a to bola láska hneď -

Mona1

armani? na tuto som pocula od jednej susedy vela chvali a ze je nejaka aj v takom bledom prevedeni tu mas vyskusanu?

kvetinka777

- Raddii

posielam vám fotku ako ten flakónik vyzerá :) Záleží akú mám náladu, niekedy tak a niekedy staviam zase na klasiku na to, čo som už mala.
Ale podľa toto, čo čítam, čo písali baby nad tebou, tak my ženy vieme niekedy ozaj popustiť uzdu :D