Lahky parfem s dobrou vydrzou

Príspevok v téme: Lahky parfem s dobrou vydrzou
OneQuestion

Ahojte, viem, ze je tu podobnych tem uz viac, ale zatial som nikde nenasla, co hladam.
Viete mi poradit nejaky lahky, sviezi damsky parfem, ktory by vsak vydrzal dlho a nebola by to tuctovka? Hladam nieco zaujimave. Vona moze byt napriklad kvetinovo-ovocna ci ina, ale ziadny bolehlav :) Nemam rada tazke, drevite vone. Jemne sladka mi nevadi. Kludne poradte aj nieco drahsie, len nech to dlho vydrzi. Dakujem.

Kvetulaaa

ano, aj ja mam radsej kvalitu, nech to stoji za to, ale napriklad na Notine si viem kupit vonavky aj za dobre ceny, tam kazdu chvilku maju nejaku akciu alebo cosi, ze super sa da aj original kupit a nemusim spekulovat s nejakymi napodobeninami.

macava

inak tomuto tiez nerozumiem, ved ked sa mi nejaka vona paci, tak si ju kupim a kvalitne vonavky, tie vydrzia dlhsi cas, lebo staci ich davat trosku, aspon taka je moja skusenost.

Chrisiana

podobné je to aj u nás, mne sa napríklad na Notine páči, že hneď máš možnosti, veľkosti, že aké vybrať, ja zvyknem také tie 30ml kupovať, to je tak akurát, väčšie sa mužom podľa mňa neoplatí, raz som mu kúpila 100ml a išiel na víkend preč, dával si ju do batohu a mu padla a rozbila sa, veľké je také dosť aj nepraktické nosiť so sebou niekam

7klaudiinka7

Ako ktorým by som povedala, za mňa radšej menšiu, nech mu môžeš častejšie kúpiť a meniť, myslím, že oni si na to nejako špeci nepotrpia.
Akože myslím na veľkosť, na vôňu ako takú, to áno, to bez voňavky môj nejde nikam. Ani len smeti vyhodiť.

luccca18

A kupujes mu aky velky? :-) Zaujima ma, ci sa chlapom oplati kupit aj akoze 100ml vonavku alebo radsej nieco mensie?

Veronika879

macava záleží, čo je to za voňavku. Keď kúpim toaletnú vodu, tak tú minie rýchlejšie, lebo si jej dáva viacej. Ale keď parfum, tak to má na dlhšie, lebo to stačí málo a je ho cítiť aj celý deň :)

macava

ako casto muzovi kupujes parfum? myslim ci to stiha aj minat, lebo ten moj ja neviem ci ho pouziva v malom mnozstve alebo co, ale tomu vydrzi celkom dlhu dobu a rada by som mu kupila nejaku inu vonu, len nechcem, ked ma este :D

zaskia

myslim, ze to je normalne, ked je chlap zvyknuty zit sam a ze si vsetko sam kupuje, tak je to normalne, ale myslim, ze kazdy je postupne rad, ked citi, ze sa o neho niekto stara, zaujima a ze mu aj vonavku kupis, ja muzovi uz pravidelne kupujem, ked sebe na Notine nieco vyberiem, tak aj jemu, nech nie je o nic ukrateny :D