Lahky parfem s dobrou vydrzou

Príspevok v téme: Lahky parfem s dobrou vydrzou
OneQuestion

Ahojte, viem, ze je tu podobnych tem uz viac, ale zatial som nikde nenasla, co hladam.
Viete mi poradit nejaky lahky, sviezi damsky parfem, ktory by vsak vydrzal dlho a nebola by to tuctovka? Hladam nieco zaujimave. Vona moze byt napriklad kvetinovo-ovocna ci ina, ale ziadny bolehlav :) Nemam rada tazke, drevite vone. Jemne sladka mi nevadi. Kludne poradte aj nieco drahsie, len nech to dlho vydrzi. Dakujem.

spilba

Ale to je taká sladšia vôňa, nie?

Ja mám radšej keď vône sú ľahké, svieže. Ale napísala si pravdu, nos si na vône zvykne časom, avšak ostatní tú vôňu cítia :)

Cyts

Mne sa velmi paci parfem od Avril Lavigne- Forbidden rose. Aj cena je prijatelna. Staci dat 1 pripadne 2 streky, ka davam 1 a parfem vydrzi. Aj ked si nos samozrejme zvykne na vonu a citit ho nebude, ale mam to osvedcene ze vydrzi. Na obleceni vydrzi aj 2-3 dni. Taká stredná velmi pekná vôňa. Dokonca aj pekny prsten je pribaleny v parfeme :)

Veronika879

Bodajby každý vedel ako vyberať kvalitný parfum aby zbytočne nekupovali nejaké napodobeniny a nekvalitné parfumy, ktoré nevydržia :)

annninka

@Veronika879: Tiež si myslím, že sú to vyhodené peniaze, radšej si zaplatím, len nech stojí ten parfum zato.

adellline

..veronika na toto podla mna casom a skusenostami pride kazdy..ze vyhodit peniaze za nekvalitny parfum sa neoplati..mozno je to nizsia cena ako pri original parfume..ale ta vona to je sto a jedno..

Veronika879

Napodobeniny parfumov nie je dobré kupovať, sú to zbytočne vyhodené peniaze, to radšej budem bez parfumu ako niečo také by som si mala kúpiť. Mne sa konečne tento rok otvorili oči, konečne viem ako vybrať kvalitný parfum :)

annninka

@Ukume: Ďakujem ti za tip, ale osobne nejakú napodobeninu parfumu kúpiť nechcem, keď tak tak originálny parfum, pri ktorom budem mať istotu kvality :)

Ukume

Ahoj. Ja mam dobru skusenost s dores et deja z parfio.sk. Je jemna a decentna. Vela ludi mi ju pochvalilo. Aj cenovo je super. Je to vlastne napodobenina Jadore. A daju sa tam samozrejme kupit aj vzorky. Tak skus ;)

annninka

@Eimi: Cez ktorý je to také, že by som sa nemusela obávať si z tade parfum objednať? Lebo ozaj som bola v tom, že to nebude celkom dobrý nápad, ale ty máš s tým zrejme inú skúsenosť :)

Eimi

Nie je to tak, su stranky, eshopy, kde ti vedia garantovat kvalitu toho parfumu a jeho originalitu, co je velmi dolezite aspon teda z mojho pohladu. Cize pri tych sa niet preco bat, aj ked je lacnejsi ten parfum ako niekde inde :)