Lahky parfem s dobrou vydrzou

Príspevok v téme: Lahky parfem s dobrou vydrzou
OneQuestion

Ahojte, viem, ze je tu podobnych tem uz viac, ale zatial som nikde nenasla, co hladam.
Viete mi poradit nejaky lahky, sviezi damsky parfem, ktory by vsak vydrzal dlho a nebola by to tuctovka? Hladam nieco zaujimave. Vona moze byt napriklad kvetinovo-ovocna ci ina, ale ziadny bolehlav :) Nemam rada tazke, drevite vone. Jemne sladka mi nevadi. Kludne poradte aj nieco drahsie, len nech to dlho vydrzi. Dakujem.

hildahil

Myslím, že približne áno. Že je tá doba dodania cca rovnaké pri tých eshopoch, ibaže tam je množstvo iných vecí, ktoré oddeľujú tie eshopy od seba. Vieš čo neviem či dva dni či koľko, tak nejako nebolo to dlho. V pohodke.

erikalahka

Ako dlho si na tu vonavku cakala? Prisla vcas ako mala, alebo nemas nejako prehlad, ze kedy mala prist za aku dobu? Zaujimalo by ma aka je dodacia doba v takomto pripade, ekd to takto riesit cez internet a myslis, ze vsetky eshopy maju rovnaku dodaciu dobu?:

hildahil

Áno, už je doma. Krásne vonia. Lepšie ako som aj očakávala. Milo ma to prekvapilo. Dokonca aj rýchlosť dodania, som užasnutá bola. Podľa mňa nemáš prečo sa strachovať. Aj keď áno tiež som trošku strach mala v sebe, v žilách, ale teraz sa už vytratil.

syllona

- hilda už ju máš doma? Vonia pekne ako si si predstavovala alebo nejako inak? By som asi mala trošku zimomriavky, kým by som čakala, keby mi parfum prišiel a duplom či by voňať tak ako si predstavujem aby mi fakt sadol. -

hildahil

Erikuska už mi nemusíš zisťovať. Vyriešila som si to. Síce po svojom, ale mám to už v cajku, takže nemusíš už hľadať. Objednala som si teraz podľa zloženia Lacoste Eau De Lacoste Sensuelle cez Notino, už sa neviem dočkať, keď príde a keď ovoniam. Mal by obsahovať aj čierne ríbezle a to je vôňa perfektná, tak dúfam, že aj toto bude dobre voňať, keď ju budem mať doma dám echo.

hildahil

Erikuska vieš mi nejako zistiť jej presný názov? Že by som si pozrela, čo to je za vôňu a ako približne cenovo vychádza. Ja som si kupovala asi v marci parfum cez net a ten tiež krásne vonia, len chcela by som si asi ešte jeden kúpiť, nech môžem striedať :)

jadina

mammmi aky typ vone je to?..je taka sviezejsia?..nie je nejaka silna alebo tak?..lebo osobne moc tazke vone nemusim, tie by som povedala, ze ma az tak odrovnavaju..a casto ma hlava zacne boliet..preto osobne by som radsej ja nieco take zivsie, sviezejsie, take letne by som povedala..podla obalu vyzera letne.. :)

erikuska

hildahil nie, tato je v pohode, avsak uz mam pocit, ze by to chcelo nejaku zmenu, nieco podobne, ale nie rovnake, neviem ci mi v tomto smere rozumies :) mam pocit, ze v nejakej parfumerii, ale neviem s istotou toto je vec, ktoru som nejako predtym neriesila ani som sa na to nepytala :)

ilonne

Ja mám rada na leto také citrusové vone :) odporúčam Moschino - Funny (teraz ho majú za polovicu na Notino) alebo Lanvin - Eclat