Lahky parfem s dobrou vydrzou

Príspevok v téme: Lahky parfem s dobrou vydrzou
OneQuestion

Ahojte, viem, ze je tu podobnych tem uz viac, ale zatial som nikde nenasla, co hladam.
Viete mi poradit nejaky lahky, sviezi damsky parfem, ktory by vsak vydrzal dlho a nebola by to tuctovka? Hladam nieco zaujimave. Vona moze byt napriklad kvetinovo-ovocna ci ina, ale ziadny bolehlav :) Nemam rada tazke, drevite vone. Jemne sladka mi nevadi. Kludne poradte aj nieco drahsie, len nech to dlho vydrzi. Dakujem.

spilba

Macava tak myslím, že každá chceme parfum, ktorý sa nám bude páčiť a ktorý nebude nejako nášmu nosu a hlave vadiť.

Ja som si už dlho ozaj dlho nekupovala, preto teraz chcem od báb dáke tipy.

zaskia

macava mas casto taky problem, ze by ta z nejakej vonavky hlava bolela? ja si kupujem ked mam "chut" si urobit radost alebo potom ked uz vidim, ze mam parfumu len na dne :)

macava

ako casto si taketo veci kupujete? ako casto si doprajete radost v podobe parfumu?
ja som si uz davno nekupila, nemam nejako predstavu, co by sa mi pacilo a hlavne aby ma z parfumu hlava nebolela

spilba

Júj baby to som aspoň rada, že nie som v tom sama.

Že aj vám sa také páčia, aspoň sa mi bude lepšie parfum hľadať, keď vidím, že nie som sama s takýmto vkusom, pozriem to čo ste mi písali, len ste mi popísali značky a rada by som aj konkrétnejšie, keby ste mi dali vedieť.

jadina

karolinka tuto vonu nepoznam..ani som o nej este nepocula..ale ak sa ti paci to je super..ja mam rada vone Calvin Klein..mnohe..nemam taku ze jednu srdcovku..tak ako som nebola na parfumoch a celkovo vonach zavisla..tak som sa stala..

Karolinka1

tiez mam rada tieto svieze vone ako pises, vona cistoty atd..ale velmi dolho mi trvalo kym som tu spravnu nasla no som uz verna roky :-)

bianca.pp

Ja mam podobný vkus, páčia sa mi zvláštne nezvyčajné vône :) nie klasika ako sladké, korenisté a pod. A mám rada veľmi aj také svieže, ale ťažšie sa hladajú to je pravda

valaja

- mne sa páčia napríklad aj vône od moschino a taktiež aj lacoste, aj keď jasné, že každému sa nám páči niečo iné, ale ja mám rada niečo také, čo necítim na každej inej žene :P -