Lahky parfem s dobrou vydrzou

Príspevok v téme: Lahky parfem s dobrou vydrzou
OneQuestion

Ahojte, viem, ze je tu podobnych tem uz viac, ale zatial som nikde nenasla, co hladam.
Viete mi poradit nejaky lahky, sviezi damsky parfem, ktory by vsak vydrzal dlho a nebola by to tuctovka? Hladam nieco zaujimave. Vona moze byt napriklad kvetinovo-ovocna ci ina, ale ziadny bolehlav :) Nemam rada tazke, drevite vone. Jemne sladka mi nevadi. Kludne poradte aj nieco drahsie, len nech to dlho vydrzi. Dakujem.

radinus022

ja som si dlho myslela, že som zlenivela, keď rada nakupujem cez internet, ale to nie je vôbec tým, skôr je to tým, že to nakupovanie je cenovo oveľa prijateľnejšie a viac sa pri takýchto nákupoch môžem "odviazať" :)

wudia

Adellline to uz ani mna nebavi, to na to treba mat chut aby som niekam takto isla a uz dlhu dobu ju veru nemam z domu je z domu :)

39mati

Môžem vám odporučiť parfum od Lancome- La vie este Belle.Je taká sladko-ovocná,nie však ťažká,vhodná skôr na letné,teplejšie dni.Osobne nakupujem parfumy cez e-shopy,kde ponúkajú aj zľavy a kde môžem aj niečo ušetriť,skúste -odkaz odstránený-

bianca.pp

tak to možem doporučit toto Marc Jacobs Daisy Dream Twinkle. je to novinka, mám ho vyskušany. je sladší, lahučký a dost dlho vydrží. Na leto idealny

adellline

..niekedy som sa aj ja rada motala ako si to aj ty napisala po obchodoch..ale neviem..uz som z toho nejako vyrastla alebo vytriezvela alebo akoby som to mala nazvat..teraz radsej si pozriem v klude ponuku a ked sa rozhodnem co chcem tak si to objednam..

wudia

Spilba ja si parfumy objednavam uz dlho z Notino, je to eshop, pri ktorom viem, ze sa mozem nan spolahnut, ze tam zozeniem vsetko, co chcem a tiez za super cenu, ze sa nemusim niekde motat po obchodoch, vonat kopu parfumov uplne zbytocne :)

spilba

Jupí ďakujem za tip.

Pozriem, môžeš mi aj dať info, z kade si objednávala? Dúfam, že nájdem všetky, som nečakala, že hneď viacero ich môžeš mať :)

Veronika879

chceš nejaké konkrétne tipy? Skús pozrieť Chanel Gabrielle, Chloé Love alebo Lancôme La Vie Est Belle mne sa tieto parfumy páčia momentálne. Túto poslednú, čo som ti písala som si pred týždňom objednala a je superská. Úplne mi zlepší deň keď ju cítim a hlavne je taká nadčasová :)