Lahky parfem s dobrou vydrzou

Príspevok v téme: Lahky parfem s dobrou vydrzou
OneQuestion

Ahojte, viem, ze je tu podobnych tem uz viac, ale zatial som nikde nenasla, co hladam.
Viete mi poradit nejaky lahky, sviezi damsky parfem, ktory by vsak vydrzal dlho a nebola by to tuctovka? Hladam nieco zaujimave. Vona moze byt napriklad kvetinovo-ovocna ci ina, ale ziadny bolehlav :) Nemam rada tazke, drevite vone. Jemne sladka mi nevadi. Kludne poradte aj nieco drahsie, len nech to dlho vydrzi. Dakujem.

Chéri

Sporenta ani nehovor, že tipovačka, takých tipovačiek som si zažila už viacero a nemám chuť pokúšať ďalej len tak, podľa mňa musí jestvovať niečo podľa čoho sa dá celkom v pohode orientovať, aby sme si vedeli vybrať dobrý a kvalitný parfum :)

wudia

Sporenta kvalitny parfum vydrzi na tele dlho, ja nakupujem cez Notino napriklad a to najma preto, ze viem, ze mi pride originalny parfum, ktory mi vydrzi cely den, ze sa nemusim bat, ze by to bola daka napodobenina, ktora by vydrzala ja neviem hodinu a potom by ju uz vobec nebolo citit chapes ;)

sporenta

čiže to ako dlho vôbec tá vôňa, voňavka vydrží tak to záleží od jej kvality?... podľa čoho viete odhadnúť tú kvalitu, keď si idete voňavku ešte len kupovať?...
akože to je len nejaká tipovačka?...

Veronika879

pod pojmom ľahký parfum si ja predstavujem jemnú a príjemnú vôňu, takú nevtieravú a poviem ti aspoň z mojej skúseností, že keď je parfum originál, tak aj jemná vôňa vydrží dlho a je ju cítiť aj po hodinách :)

Roninka

lahke parfemy dlho nevydržia. Každý z nás vonu pohlcuje inak a preto musis škusat na pulzujuce miesta, napr, na zapastie. Lahká vona može byt al Calvin Klein Beauty, ale zase dlho nevydrží. Já napriklad velmi pohcujem vone a preto musím mat driák aj v lete. Teraz som sa zamilovala do SHISEIDO Zen . Je to zaujimava, zvlaaštná vona, nemá ju každá žena a na mne dlho vydrží. Určite si ju ešte kupim

Tinuska111

Kukni na tento určite budeš spokojná, nepoznám kočku, ktorej by sa nepáčil :) Ak záujem, napíš na email tinuska111@centrum.sk
-odkaz odstránený-

Andreasen

skus Dolce Gabbana Ligth blue. Na Notino je prave teraz v akcii. Vonia pekne, ale sama by som si ho rozhodne nekupila. velmi pohlcujem vone a potrebujem driák, inak voniak iba prvých 5 minut a potom už vobec.

hedviga1884

tolko tipov na parfumy, to som uz davno nevidela, vsetky tieto parfumy su take lahke, ze vhodne na leto? celkovo moc tazke parfumy nemam rada, mam rada sviezejsie vone, len neviem nejako najst tu pravu pre toto leto, ktoru by som si mala kupit :-O