Lahky parfem s dobrou vydrzou

Príspevok v téme: Lahky parfem s dobrou vydrzou
OneQuestion

Ahojte, viem, ze je tu podobnych tem uz viac, ale zatial som nikde nenasla, co hladam.
Viete mi poradit nejaky lahky, sviezi damsky parfem, ktory by vsak vydrzal dlho a nebola by to tuctovka? Hladam nieco zaujimave. Vona moze byt napriklad kvetinovo-ovocna ci ina, ale ziadny bolehlav :) Nemam rada tazke, drevite vone. Jemne sladka mi nevadi. Kludne poradte aj nieco drahsie, len nech to dlho vydrzi. Dakujem.

eskii

...myslíš, že len drahšia vôňa môže byť kvalitná? :) Lebo ja si to napríklad nemyslím. :) Krásne a trvácne vône sú aj cenovo dostupné.

wudia

Kolko vychadza to jablcko o ktorom ste pisali?
Mozno som uz tu vonu niekde videla, myslim balenie, ale neviem si to teraz celkom predstavit. To je nejaka drahsia vona??

adellline

..to jablko je pekne..aj teraz naposledy som ho z Notina objednavala..ale nie pre seba..ale ako darcek pre nevlastnu sestru..kedze mala narodeniny..dlho sme si nic nekupovali..nebrali sme sa..ze sme rodina..ale minuly rok sa nieco v nas zlomilo..na jednej strane som za to aj rada..len teraz bolo pre mna dost vycerpavajuce vybrat pre nu darcek..aby som mala istotu..ze potesi..

Raddii

kamoška používa zelenú a tá sa mi páči veľmi, je taká osviežujúca, tú druhú som nemala česť ovoňať, ale keď píšeš, že sladšia, tak to by mne asi moc nesedelo, tá zelená je úplne podľa môjho vkusu a gusta :P

silacka

čo DKNY jablko? Bud ružove, alebo zelene. Zelena je viac svieža, ružova trošku do sladka. Obe maju super vydrž

Veronika879

vzorky sú vo viacerých veľkostiach, keď by si si na eshope nejaký parfum pozrela, tak si tam vieš pozrieť aj v akých veľkostiach sa dajú kúpiť. Tam by si našla. Ale keďže mám skúsenosť, tak ti napíšem :) Väčšinou to býva 2ml odstrek :)

Chéri

Fú vidíš, aj to je cesta, týmto komentom si aj mne pomohla, som si nemyslela, že aj vzorky by sa mohli dať nejakým spôsobom objednať, to mi ani na um niečo také nezišlo.
Aké veľké sú tie vzorky??

adellline

..sporenta ak mas taketo pochybnosti tak si vyskusaj pozriet Notino a z tade si poobjednavaj najskor len vzorky parfumov..aj to sa da..je to super..lebo mozes viac voni vyskusat a tym padom zistis, ktora sa ti paci a vyskusas si aj to..co tu zaznelo, ze ten parfum vydrzi cely den..ze parfumy su originaly a je to proste kvalita..a potom na zaklade toho si objednas potom, ktory bude sa ti najviac lubit..

Veronika879

neni nad ten pocit, keď vôňa celý deň vydrží, nejde ani tak o to aby sme ju my na sebe cítili, ale aby ju iní vôkol nás cítili :)

sporenta

wudia tak týmto si mi vyčarila úsmev na tvári... to som rada... lebo toho sa obávam... aby ten parfum mi aj vydržal... aby som nemusela len tak tipovať, skúšať kde aké a potom by som zbytočne mala toho doma veľa... ide mi o to aby vydržal... aby som ho nemusela nosiť v kabelke neustále...