Lahky parfem s dobrou vydrzou

Príspevok v téme: Lahky parfem s dobrou vydrzou
OneQuestion

Ahojte, viem, ze je tu podobnych tem uz viac, ale zatial som nikde nenasla, co hladam.
Viete mi poradit nejaky lahky, sviezi damsky parfem, ktory by vsak vydrzal dlho a nebola by to tuctovka? Hladam nieco zaujimave. Vona moze byt napriklad kvetinovo-ovocna ci ina, ale ziadny bolehlav :) Nemam rada tazke, drevite vone. Jemne sladka mi nevadi. Kludne poradte aj nieco drahsie, len nech to dlho vydrzi. Dakujem.

Raddii

anastaziafillo ťažko bude taká istá, keď to nie je originál, nechápem, že to necítite, že tá vôňa je iná alebo potom ste asi originál v živote necítili jedine tak mi to vychádza :)

radinus022

terezamia osobne si myslím, že na Notine majú dobré ceny, si potom asi nevidela ceny parfumov v kamenných predajniach, to by si sa potom zbadala a videla by si ten rozdiel a predsa radšej originál ako napodobeninu, aj keď to bude o niečo drahšie, aspoň moje presvedčenie je také!!

anastaziafillo

ÁNO, poznám ich. Myslela som , že odpadnem keď mi prišiel domov Aristea numeros 146, čo má byť SI od Armaniho a bola úplne taká istá !!! Na čo si budem kupovať drahé?

mamulinaPU

Miluju od DIORU J´ador , je to klasika, ale aj tak je dosť drahá!!
Hľadala som na internetu a našla, odskúšala som vcelku dobrú imitáciu ARISTEA NUMEROS 130 . Povedala som si na večer originál do roboty stačí aj imitácia. Čo poviete ?

All_in

co nová od Tiffany&Co? Maju dve novinky. jedna je klasicka a druha intense. Obe vonaju krasne. Su jemne, ale pritom dlho vydržia

Chéri

Skúsila som si, päť som si ich objednala, veď čo budem trochárčiť, keď nie sú drahé a aspoň si takto budem mať možnosť vybrať z viacerých. Už ich mám aj doma. Len poviem ti, že asi budem mať aj problém aby som si obľúbila len jednu :D

sarahJ

Ja jednoznačne odporúčam Calvin Klein Eternity (nenechaj sa odradiť značkou, dnes už nie je tak drahý (cca 20eur)..mám ho už asi 2 roky, dávam si tak max 2 streky a vydrží dlho. A skús ho kúpiť cez plnapenazenka.sk a tam ti pár % z nákupu vrátia :)

Terezamia

Nemusíš sa báť, treba experimentovať, napríklad ak si nechceš kupovať drahú voňavku z Notina, tak môžeš si kúpiť imitáciu a potom uvidíš ! Veľmi podarené a povedala by som identické sú imitácie ARISTEA NUMEROS na Slovensku kúpiš na krasnadoma.sk . Niektoré sú na nerozoznanie od originálov a cena úplne banálna.

eskii

...keď píšeš, že si vzorky našla, aj si si nejaké skúsila objednať, že by okúsila nejaké nové vône, či? :)

Chéri

Našla som si vzorky na eshope, o ktorom písala adellline, sú tam viaceré vzorky, množstvá, takže bolo z čoho vyberať. Ale to je super, že aj takáto možnosť jestvuje, že nemusím rovno celú voňavku si kupovať, keď neviem či mi bude sedieť :)