Nehanbim sa za to co som dnes zjedla 2

goccia

myslim, ze ste nie dobre pochopili tuto temu. mala vzniknut preto, aby sem baby, co maju PPP, pisali, co vsetko dnes zjedli a ze sa za to nehanbia. to znamena, ze zjedia dost a nehanbia sa za to. a mali sa navzajom podporit v pravidelnom a dostatocnom jedeni.

xdanielax

gordura, ty si hlavne chora. Tvoje telo nemoze normalne fungovat, a ak sa ti zda ze nahodou ano, tak to uz dlho nevydrzi, nedavas mu totiz ziadnu normalnu vyzivu :(

qui. absolutne suhlasim s tym, ze telo si vypyta. U mna to uplne funguje.
Treba rozmyslat, ale zaroven pocuvat aj svoje telo.

Neplati to len pre tych co nic nezjedia, ale aj pre tych, co sa prejedaju. Ani by ste neverili, kolko obeznych ludi je podvyzivenych - chybaju im ziviny, nepocuvaju sa, nedavaju telu co si vypyta.
Treba sa trochu nad tym zamysliet, nepojde to zo dna na den, ale da sa to. A radsej sa zaoberat dolezitejsimi vecami ako co som dnes dokazala nezjest.

oui.

dievcata, ja mam pocit, ze tym, ze to tu vypisujete sa este viac upinate k svojej ppp... uz len to, ze si to musite zapamatavat, aby ste to sem mohli napisat, viac sa v tom rypete, premyslate nad tym... myslim, ze to, ze to sem "musite" napisat vas drzi na udze, ale nie v tom zmysle, ze by ste sa neprejedali, ale este viac sa kontrolujete v jedle a sledujete si, co jete... mozno sa to nezda, ale aj bulimia je o prilisnej kontrole, zdravy clovek nepremysla nad tym, co vsetko uz zjedol a teda nema z toho ani vycitky.

cesta je prestat uzkostlivo sledovat kazde susto. no tak raz zjem viac, inokedy menej, ved telo nie je roboticky pristroj, ktory potrebuje na kazdy den presne xxxx kalorii a ked ich nedostane v presnej skladbe, tak vypne a nebude funovat.
a hlavne, telo zdraveho cloveka je chopne pytat si presne to, co potrebuje, to je schopnost intuitivneho jedenia, ktoru maju volne zijuce zivocichy v pripade, ze maju dostatok potravy. to znamena, ze telo si vypyta hladom jedlo, ked ho potrebuje a chutou na nieco konkretne tie ziviny, ktore su v nedostatku.
my to samozrejme mame uplne potlacene, no prave na ceste z ppp sa tomu clovek pomalicky uci.

gordura

dnes:

4 vexta cukriky,cerstvo vytlacena pomaranc.stava,
celozrnny rozok s karickou a syrom,jablko,
latte,jeden stvorcek Milka cokolady
2vexta cukriky

2l mineralky.

som priserne hladna,idem spat... :(