Nehanbim sa za to co som dnes zjedla 2

L.Borgia

moje dnešné obedné menu - cestoviny s mozarellou a nadrobno nakrájaný medvedí cesnak, ochutené mletým čiernym korením. pre mňa lacná chutná zdravá mňamka.

Jolene

R- čaj, jablko
Svačina- jogurt nízkotučný
O-
V- tvaroh polotučný ochutený orechmi, trošku polievky
V2- grahamové tyčinky
A zjedla som počas dňa pár orieškov

mimuss

Som baba, ako každá iná....som síce chudá ale anorexičkou ani bulimičkou v živote nechcem byť.....v škole mi učiteľka a jej podarená dcéra stále rozprávajú, že som anorexička....som z toho na nervy, a to mi len závidia že nie sú chudé ako ja....a nakoniec taká chudá zasa ani nie som....

erineya

včera
R: celozrnná žemlička, tri plátky syra
D:
O:
Ol: polovica plátku clz chleba, plátok šunky aj syra
V:
- 3 kávy, jeden čaj a pol litra vody.

včerajšok bol fail, preto sem píšem, aby sa mi to nestávalo... lebo sa hanbím jak pes... aspoň som ale necvičila :)

Aeelen

Tak babeny pridavam sa aj ja:)
R: bananove mlieko250ml,tycinka musli
Obed:plna miska salatu zeleninoveho
V:mandle v cokolade,mix orechov a zemiaky s 1 rybacim prstom

petraR

takže musím uspešne povedať že som prekonala túto zákernu chorobu ....stratila som kvoli nej pol roka...už nikdy viac sa k tomu nechcem vrátiť...najhoršia časť mojho života....toto je jedálniček, ktorým si udržujem váhu

R: 1 a pol rohlíka s natierkou a šunkou alebo syrom k tomu zelenina,3dcl kakao alebo mlieko s medom

D: 1 rohlík s pomazankou alebo natierkou alebo syrom , šunkou + zelenina, ktomu 1 jablko a nejaká sladkosť (fidorka, horalka, mila, snikers)

O: polievka a hlavne jedlo a k tomu nejaká sladkosť... alebo koláč

O:1 rohlík buď s pomazánkou,šunkou,syrom niečo podobne jak na raňajky či na desiatu...

V:teplá večera vždy čiže nejake palacinky či krupicová kaša či mäso so zemiakmi,rižou,cestoviny s omáčkou a tak

V2: actimel a ovocie ( jablka banany mandarinky) ... a týmto jedalničkom mi váha stojí .... plávama 2 krat do týždna a 1 krat jazdím na koni :)

laucikovam

Dievcata, je mi velmi luto ak sa niekto trapi kvoli vahe, ked skutocne nemusi :( Robim s vyzivou, poradkynu, vysledky su krasne a s KAZDYM kto naozaj CHCE. Kto ma seriozny zaujem tak nech mi posle cislo na mail, zavolam. Vela stastia baby

cayenne

Hillary - mám sa dobre, naozaj, nejako je všetko tak ako má byť, vo všetkých smeroch ( klopem si ;) ). No,jedálničky sú prevažne stále také isté, v tom sa teda nič nezmenilo: :D Takže zatiaľ:
R: jogurt s čučoriedkami, 1/2 nakrájaného banána a ovsenými vločkami + 0,5 litra čaju s medom a citrónom
Teraz pôjdem behať a na obed to budú clz cestovinky s kuracím mäsom. A ty ako? Ako ti to dopadlo nakoniec so školou a prácou, jedálničky? :)

cayenne

R: biely jogurt, ovsené vločky, banán
D: hruška
O: praženica z dvoch vajec na olivovom oleji, mladá cibuľka, paradajka, väčší plátok clz fit chleba, trocha salsy na dochutenie
O: jahody zaliate pudingom z horkej čokolády (robenom v nízkotučnom mlieku)
V: lososovo-zeleninový šalát
+ 1,2 litra rôznych druhov čajov, 0,3 litra vitamínového nápoja, 0,5 litra vody