Skúsenosti s hormonálnou antikoncepciou CHloe

lienka2235

ahojte.vcera som uzila prvy krat Chloe.a celu noc mi bolo velmi zle aj som vracala.neviete mi povedat ako dlho mi bude byvat takto zle? dakujem.

qiu

laila Chloe stojí cca na 1 mesiac 260,-- a tej druhej časti tvojej otázky som nepochopila... jak dlho vydrží? no balenie má 21+7 piluliek. Ak ak si sa pýtala na exspiráciu tak neviem...

laila24

ahoite, chcela by som sa opytat, ze kolko asi stoji take balenie na mesiac. alebo proste kolko stoji balenie a ako dlho vydrzi.dakujem:)

bety

ahojte.prosim vas chcem sa opyat.prvu tabletku chloe som vzala vecer vcera okolo pol 11 a dnes rano mi bolo strasne zle a cely den ma priserne boli hlava.je to z tej tabletky?

jaja

mišel- nečakaj ani den, toto nie sú podla mna "klasické nepriaznivé účinky", tak 3 mesiace môžeš čakať, ked máš maximálne bolestivé kozy alebo nejaký výtok, ale nie ked si celá opuchnutá, dober 1 mesiac a kašli na to... aby nebolo horšie...

mudry ing.mudr.peto

Čavíček divčatka,ženy,chlapci,zvieratka.
rad by sem se predstavil vám,ja som rašista,zoofil,pedofil,gay=a nehanbim za to,sem rad že som toto.
Ponukam strednutia na pokecane(viete na čo myslim) =viete ja sem panic tak viete ake o ake stredko ide.
VIAC INFO NA MOBILE SOM ONLINE (FURD STALE NA MODULE/MOBILE):
ORANGE TEL C:0908/056 209
T-MOBILE TEL C:0902/358 178
ICQ:395/205/852
TAK VOLAJTE,(MAM ZADARA TEL C )DOHODNEME SA ZE KDE DAME TO STREDKO,ALE NAJLEPSIE BY BOLO O U MNA DOMA NA JEDLIKOVEJ 5 NA 5POSCHODI V KOšICIACH.
VOLAJTE SOM SERIOZNY MUž Z VELKYM VTAKOM A ROZUMOM