Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Skúsenosti s hormonálnou antikoncepciou CHloe

humanka

No, zdravím. čitala som vaše príspevky... na niektorých som sa dobre pobavila., a zaroven si s viacerými podavam ruku.. čo sa týka názorov a otázok, pretože ja som mala rovnaké.. ZACALA som brat chloe pred 3 dnami.. po dlhšej skusenosti napisem aj ja. s tými prsiami by to nebolo na škodu._)

radkaa

Zdravim,
tak ja prechadzam z Lindynette 30 na Chloe, dufam, ze mi tato antikoncepcia bude vyhovovat, lebo pri tej prvej som mala nehorazne neziaduce ucinky :S

snad Chloe bude uz lepsie!

cickaaa

ja som bralka yasminelle,z coho sa vraj chudne a pribrala som 6 kil za 4 mesdiace a tak mi predpisal teraz belaru...z coho sa vraj prve dva tyzdne ghrcia....no teda som ztvedava....drzim palce vsetkym ktore beru antikoncepciu :D

mickaaa

Caute baby nekupi niekto HAK Chloe na 1 mesiac lebo som presla na yadine tak mi zostalo a nemam s tym co robit. 0908284676

katka27

ahojte baby. Ja som uzivala Chloe zhruba pol roka, bol to druhy typ antikoncepcie, co som uzivala. Nepribrala som, prsia sa mi nezlepsili, akurat som mala depresie a placlive nalady - a to z nevysvetlitelnych pricin, hlavne ked som brala neucinne,biele tablety. Trpela som sialenymi bolestami hlavy, ked som dostala kramy. Zato menstruacne bolesti zmizli. Pocas uzivania ma aj 3x do tyzdna bolela hlava, stale som mala pocit, ze sa musim napit, aj ked som vypila liter vody naraz. Moje skusenosti su negativne. Prechadzam na Yadine

maxalka

No, hej ked tie biele jes tak pocas toho dostanes menstruaciu.. A pridavam sa k tej holke co pisala ze pribrala a narastli jej prsia! ja som za mesiac asi 5 kil pribrala, ale prsia mi neuveritelne narastli, kazdi si to hned vsimol :D hhehee (aspon na tu plastiku uz nemusim ist) LOL

petra2

začínam dnes brať chloe, mohli by ste mi napísať kedy vlastne dostanem menštruáciu?? neviem, či počas tých bielych tabletiek, alebo kedy???ďakujem