Skúsenosti s hormonálnou antikoncepciou CHloe

mia

ja uzivam chloe uz piaty mesiac a nemam absolutne ziadny problem-nepriberam a mam dobru plet....takze skus...ak nebude dobre tak vysad a skus nieco ine,lebo niekomu vhovovat moze,druhemu nie

Zoeinka

Beriem Chloe treti mesiac, nepribrala som z nej, som stale rovnaka aj ked ja nabeh na priberianie mam. Co sa tyka chute do jedla a zaroven aj akne, tak mam pocit, ze to sa meni podla cyklu. Niekedy mam krasnu plet a za dva dni zasa strasnu. Inokedy by som klince zozrala a niekedy zasa nemam chut na nic. Beriem Chloe kvoli tomu, ze som pol roka nemala menstruaciu no a asi to nebolo dobre, lebo ked som ju potom dostala (comu napomohla HAK) tak som styri dni lezala v krcoch, take bolesti som mala.

K neziaducim ucinkom, ktore pripisujem antikoncepcii je chut na sex a aj vlhkost pri sexe. Nemam ani jedno, ani druhe a dost ma to trapi. Predtym som tiez brala HAK ale inu a tiez som mala takyto problem, na dva roky som ju vysadila a v tomto ohlade to bolo vsetko v poriadku, lenze menstruacia nechodila pravidelne, naposledy neprisla vobec.

Tak ja neviem teraz co mam robit :(

qiu

ahojte myslíte si že užívanie HAK Chloe môže mať nejaký vplyv na zvýšené vypadávanie vlasov? Má s tým niektorá skúsenosti? Ďakujem

tina

ahojte, ja zacinam tiez brat chloe, co som sa ja pytala doktorky, ze preco sa z toho pripbera odpovedal mi, ze z antikoncepcie sa nepribera, ona udrziava vodu v tele a zvysuje chut do jedla.cize malo by to fungovat tak, ze aj ked budete brat chloe a budete si davat pozor,aby ste sa neprejedali nemali by ste pribrat...zatil nemozem povedat zo skusenosti...toto viem len od doktorky.

qiu

martuška asi preto ti nikto nenapísal, lebo ti nevedeli poradiť... ale tvoju otázku ešte môžeš dať priamo lekárovi na www.antikoncepcia.sk odpíše ti v priebehu 24 hodín

stefina

Ahojte babeny, no budem musiet prispiet negat skusenostou s chloe. Beriem ju mesiac a cca 5 dni, neskutocne sa mi zvysil apetit do jedla, pribrala som uz 4 kg, plet je o malinko lepsia. Co ma vsak najviac prekvapilo su prsia, zvacsili sa mi o 2 cisla, mam ich strasne naliate a su bolestive na dotyk.

Skusim ich brat ako mi odporucala gyn minim 3 mesiace, nakolko ich beriem prioritne kvoli cystam a pokial to nebude mat ziaden efekt na ich zmensenie alebo uplne vstrebanie cyst a podla toho sa rozhodnem. Kazdopadne vsak vedlajsie ucinky su u mna ukazkove.

Stef

maxalka

Baby, asi vas nepotesim, ja som ju brala 2 mesiace a pribrala som 5 kil!!! Tak som hned aj prestala.. A ano, zacina sa orannzovymi a pekne po jedej kazdy den jednu spapas a potom tie biele. A tak stale, je to jednoduche.. Ale neodporucam ju.