Skúsenosti s hormonálnou antikoncepciou CHloe

agni

liwvi

Ak sa ti robi akne aj po 3 rokoch uzivania, nemusi byt problem hormonalny, cize ti na to HAK nemusi pomoct, robili ti pred nasadenim hormonalne testy? Ja som mala vysev na tvari aj dekolte a chrbte, ale ze neskutocny a do 3 mesiacov od uzivania som mala cistu plet...a je to tak stale, ano samozrejme sem tam sa mi nejaka ta vyrazka urobi, ale je to skor mazotokom alebo cely den plet pod make upom..., ale ak mas hormonalny problem, tak akne sa sem tam moze robit stale aj pri HAK, no treba upravit aj zivotospravu a velmi si na akne pochvaluju konopny krem na tvar, ja si ho idem tiez zaobstarat, lebo ja som toho uz vyskusala, asi vsetko co je na trhu..., beriem HAK, cize problem s akne nemam, ale mam velmi mastnu plet, preto by som sa aj chcela opytat, ci nema niekto skusenosti s dobrym kremom na mastnu plet? dakujem...a co sa tyka HAK na akne, aj moji lekari (3) by ti povedali, ze na akne je lepsie chloe...a najlepsie mi robilo diane, to som mala uplne krasnu a cistu hladku plet, len som od nej velmi pribrala ( cela som sa naliala)...

liwvi

kozna lekarka mi radila jeanine,tak so sa dnes spytala gynekologa povedal ze ponechame chloe lebo maju 100% ucinok a jeanine len 40%...asi zmenim gynekologa

jankaaaaaaaaa

chloe by sa mala vymenit 3-4cykly po vymiznuti priznakov pre ktore bola nasadena.. ale viac ako 12-18mesiacov by sa brat nemala. zmen za jeanine, ta ma super vplyv na menstruaciu a menej zatazuje telo ako chloe a na akne tiez pomaha

liwvi

zdravim...chcem sa spytat po akom case je potrebne vymenit tabletky Chloe...beriem ich uz 3 roky a 3 mesiace...beriem ich v prvom rade kvoli silnej a nepravidelnej menstruacii,co sa mi aj upravilo...a v druhom rade liecba akne,ale tomu to velmi nepomohlo,vyrazky sa mi robia stale....dnes som bola u lekara a povedal mi ze ich mam brat az do vtedy,kym sa mi nevycisti plet...cize v mojom pripade asi do nekonecna (hoci to nie je silna forma akne)...za tie 3 roky som trochu pribrala na vahe,trochu zmeny nalad ale zle sa necitim,sice v poslednom case mam zvyseny tlak...moze to mat nieco s polocne s uzivanim Chloe?

alenka_maxova

beriem chloe presne rok buduci mesiac a za ten cas som nespozorovala absolutne ziadne zmeny. Pritom od mojej 18 ma gynda tlacila do antiky, vraj sa mi to vsetko krasne upravi. Na antiku som sa dala nahovorit az v 23 rokoch. Za ten cas som sa uz psychicky vyrovnala s chlpkami a absolutne ich neriesim, len som tak v kutiku duse dufala, ze sa stane aspon maly zazraciiik...Viem, ze na to treba dlhsiu dobu uzivania, ale..Ale :)

alenka_maxova

jankaaaaaaa, tak ako mne to doktorka predpisala kvoli hirzutizmu, nepadlo ani slovo o tom, dokedy to budem brat. Letak som samozrejme citala, ale riadim sa momentalne len tym, co mi povedala na zaciatku uzivania doktorka. Mimo ineho, este som neprekrocila ten limit o ktorom tu pises, takze zatial som kludna :) Chcem urcite neskor prejst na nieco ine, slabsie, len sa bojim, ze mi ina antika nesadne tak, ako tato...No ved uvidim no..