Skúsenosti s hormonálnou antikoncepciou CHloe

oiivana

baby ja beriem chloe uz dlhsiu dobu a vidim ze sa mi plet zlepsila a tak isto sa z nej nepribera za co som vdacna mojmu lekarovi ze mi predpisal takuto

marisssa

mne ju doktor predpisal namiesot Diane35,je aj lacnejsia(o polku) a tie iste ucinky-teda na problematicku plet hlavne.a je v pohode,ja ju pouzivam uz vyse roka..

caitlin1

Ahojte ja beriem CHloe 4 mesiace, pribrala som 4-5 kg, ale zase nemusi to byt len tymi tabletkami. Ale mam iny problem, nemam chut na sex, mali ste niektora podobny problem?

rocketqueen

ja beriem chloe už rok aj pol a som spokojna..ani sa nehodlam prestat, za tie kozy to stoji..mam ich o dve cisla vacsie ako pred uzivanim, frajer sa ich nevie nabazit, je to super pocit

qiu

ja ju beriem 3 roky. no a ked ju začneš brať v 1. deň mens. tak si chránená hned..ale tak počkaj aspon kým ti skončí mens. aspoň teda ja som to tak urobila

papulienka

DIK,NO BUDEM SA SNAžIť!A KOľKO JU BERIEš??HM??A VLASNE KEĎ SI JU TERAZ ANSADíM!PO AKOM čASE BUDE FUNKčNá?PO TýžDNI?

qiu

žiadna farmaceutická firma sa ti nenapíše že je 100% lebo keby náhodou čo je uplne najmenej pravdepodobné niektorá otehotnela tak od nich vytlčie milióny..musia si nechať otvorené zadné dvierka..ale inak jej môžeš kľudne veriť...ja ju beriem pravidelne a zatiaľ nebehám s kočíkom...

qiu

papulienka nehovoríme tu o účinnosti, lebo to je základ mi už len rozvíjame klady :)...Každá HAK čo je v predaji je 99%

papulienka

akože oki babenky vy tu všetky píšete o pleti o váhe!ale mňa zaujma či ta antikoncepcia spľňa najme tu hlavnú funkciu!!či je fakt 100percentná ak ju beriem pravideľne!či sa naozaj enmusím ničoho báť!ĎAKUJEM!!