Skúsenosti s hormonálnou antikoncepciou CHloe

nika3521

ahojte,ja som sa chcela opytat ze ci je normalne ze som dostala menstruaciu az na 5 den po uzivani zltych tabletiek?som sa uz bala ze som v tom:)

qiu

lubka všetky tabletky majú rovnaké množstvo hormonov tak je úplne jedno ktorou začneš. Ak začneš utorok tak si zober utorkovú a potom choď pekne rad za radom a mala by si skončiť v pondelok pondelkovou... napísala som to pochopiteľne? :)

lubka34

ahojte, vie mi niekto poradiť ako správne užívat Chloe, mala by som ju zacat uzivat v utorok, zacnem zltou tabletkou oznacenú utorkom a co potom s tou jednou, ktorá je oznacená pondelkom.rozumiete, pomozte mi niekto, prosim

jaja

keby to aj bolo z hak, nečudujem sa... postupom času prídeme všetky na to , čo to môže spôsobovať, a budeme sa čudovať:-(((

krisitti

aojte berem chloe prfe dni som mala krce v bruchu,uz teraz to preslo ale mi opuxli teraz lica,moze to byt z toho?

michela

bety pochybujem ze ti bolo zle z antikoncepcie ale aj tak sa mi zda ze si ju brala az moc neskoro pretoze ak si predtym dlho uz nic nejedla tak mozno aj preto ze si to uz uzila trocha na prazdny zaludok

michela

ja ju berem uz sedem mesiaciv zatial mi menzes bezi uplne presne trosku som sice pribrala ale prikladam to skôr ku nevhodnemu stravovanu a menej pohybu ako som bola zvyknuta minuly rok. Vlasy sa mi zlepsili inak problemy s pletou som nemala takze som nic nove ani nepostrehla a taktiez ani s ochlpenim nemala som ziadne problemy a tak to aj ostalo. Pise sa ze je nizky pearl index ale aj tak sa bojim...