Skúsenosti s hormonálnou antikoncepciou CHloe

chiconyvv

beriem chloe uz dva mesiace..zatial som pribrala asi dve kila !!! sice mi narastli prsia ale dufam ze uz nebudem priberat :(
plet sa mi zatial nezlepsila..ani vlasy sa mi menej nemastia..absolutne nic ! aj brucho ma stale boli ked mam menzes, takze neviem ci sa to casom napravi alebo nie. V kazdom pripade to na mna zrejme nema ziadne ucinky..ani pozitivne ani negativne, citim sa tak ako pred tym.. (okrem toho pribratia)

pajka1

qiu:dakujem za info ja som len to chcela vediet..viem ze oni ucinkuju len ma to proste vyviedlo z miery ze ich nemam.ale inak diky..:)

blba chloe

ja somz chloe pribrala asi 15 kil, mam strasne strie, vlasy sa mi zo zaciatku zlepsili ale uz su na tom tak ako predtym, plet je sice ok ale ta ma az tak netrpila...

qiu

pajka: prvé 3 mesiace su také všelijaké ale potom by sa to malo upraviť ak sa to nezmení tak potom si ich zmeň. A čo sa týka otehotnenia tak sa nemusíš báť tie tabletky sú učínne aj ked si nedostala mens.

pajka1

dobry den chcela by som sa spytat na jednu vec co ma dost trapi.mam 17 a uzivam chloe druhy mesiac.prvy mesiac som dostala menzes v piaty den neucinnych tabliet.ani jednu som nevynechala.tento mesiac je uz piaty den neucinnych tabliet a menzes stale nemam a tabletky som brala tak ako s amaju nevynechala som nijaku.priatel sa do mna este nikdy nespravil lebo s abojim ze by som mohla byt tehotna.je mozne ze by som bola aj ked by som menzes nedostala tento mesiac a este k tomu sa do mna ani priatel nespravil?mam si dat predpisat nove tabletky ked mam menzes tak neskoro alebo je to len z hormonov a upravi sa to po niekolkych mesiacoch?vzdy predtym som mala menstruaciu pravidelnu.dakujem za odpoved.prosim poradte mi ci by som tehotna mohla byt.

kacorka

ahojte beriem chloe uz 5 mesiac a vzdy na zaciatku balenia mi byva 1-2 dni zle od zaludka, ale potom je uz dobre cely mesiac. myslite ze by som mala ist doktorovy a zmenit tabletky? :(

zuzqa

chloe beriem uz pol roka,ale idem si predpisat novu antikoncepciu.prsia mi sice narastli :D ale denno-denne mam vytoky to mi za to nestoji... bola som aj na vysetreni som zvedava ako to dopadne....

ekneninka

počujte, po akej dobre vlastne Chloe začne zaberať? myslím proti otehotneniu..kedy môžem mať nechránený pohlavný styk bez rizika??

iva01

Ahojte!Chcela by som sa opytat ci ste mali pri uzivani Chloe bolesti noh?Chloe uzivam druhy mesiac,z toho asi 3 tyzdne ma bolia nohy, ked sedim alebo lezim.Pri chodzi je to ok.Predtym som 4 roky uzivala Trinordiol a ziadne vedlajsie ucinky som nepocitovala. Dakujem

[zruseny13]

Ahojte....v prvy den menzesu som zacala brat HAK no menzes trval len 2 dni je to normalne??....teraz o tyzden neskvor mam stale taky hnedy vytok