Skúsenosti s hormonálnou antikoncepciou CHloe

lady999

ahojte...mam 17 a chloe uz beriem dost dlho asi pol roka..mozo aj viac..na vahe som velmi nepribrala..zo zaciatku som vela papala ale je to v poho...prsia mam od prirody male..ale trocha sa zvacsili neviem ci to je vekom alebo chloe.beriem ich vlastne na zlepsenie pleti..upravilo sa to..teraz mam kraasnu..mozem pochvalit..ale mam iny DOST VELKY PROBLEEEM..mozem sa na chloe spoliehat ako UCINNU ANTIKONCEPCIU???..prosiim kto s tym uz maa skusenosti nech poradi..je to velmi surne..lebo inac si potrebujem kupit tabletku " PO"..prosim PROSIM

matisska

mám jednu otázku. začala som užívať chloe, ale užívam aj rastlinné tabletky na zdravé vlasy, myslíte že to môže ovplyvniť účinky chloe?

pipina

čawte babenky...ja beriem chloe 12 dni, menzes mi sice skoncil ale stale mam taky tmavy vytok ako ked konci menzes...zmyzne to alebo stym mam ist za lekarkou...alebo sa to upravi dost ma to trapi...:(

lívinkaas

Takže ja beriem Chloe skoro rok a myslim ze je vcelku fajn ... Menstruaciu mam pravidelnu, plet sa mi zlepsila na nepoznanie a mastenie vlasov tiez ... Mozno trosku negativne na nej ze som pribrala len nejake kilo za ten cely rok co nie je vela(zadrziava vodu...plus mam trosku vacsia chut na jedlo ...)dakedy mam sice depky atd. ale da sa tiez ...cize myslim ze je o.k.

chaja

Chloe užívam už tretí balíček, čiže asi 6 mesiacov.
Zo začiatku ma neuveriteľne boleli prsia a zväčšili sa z B na C. Som spokojná :) Čo sa týka pleti, pred menštruáciou sa zvykne zhoršiť, ale tak celkovo sa myslím zlepšila. Vlasy. Isté zlepšenie v mastení nastalo, no nie je to žiaden obrovský zázrak. Pribrala som asi 1,5 kg, čo nie je zas tak veľa, len mám občas strašné stavy žravosti, hlavne pred menzesom, ale niekedy aj mimo neho. Keď beriem neaktívne tabletky, zvyknem byť nervózna, úzkostlivá, smutná a plačem. Občas mám problém s vlhkosťou a výrazne sa mi znížila chuť na sex. Občas som po sexe krvácala, neviem, či to je tým.

chloe2323

Ahoj berem chloe prvý mesiac, predtým som brala iné tabletky, neboli dobré, no a teraz berem tieto a nedostala som menzes....je to normálne,...alebo čo vlastne? prosim o odpoved

lajka

ahojte,chcem sa spytat ci som plne chranena aj pocas uzivania bielych neucinnych tabletiek...cize,ci mozem,kym nedostanem menzes bez obav sexovat:)dakujem pekne vopred dajakej dobrej dusi za odpoved

888nicole888

ja mam s Chloe dobre skusenosti.. narastli mi prisa, mala som dake male B-cka a teraz su z toho mozno aj C-cka:) nepribrala som, dokonca som schudla..meriam 178 cm a vazila som 58 kg..teraz vazim 53:) jedina nevyhoda je, ze vzdy po menstruacii, ked zacinam brat aktivne tabletky, mam asi tyzden vykyvy nalad ale potom je setko ok:)

Zora22

Mary44444 najskôr oranžové takzvané aktívne tích je21 a slepé biele tých je 7 sú len do počtu sú neaktívne počas ich užívania ti príde menzes.

nuny

Beriem chloe uz mesiac a asi som dostala menstruaciu o 9 dni skor.este sa mi to predtym nestalo.moze to byt s chloe alebo je to priznak tehotnosti?odpiste.DAKUJEM