Skúsenosti s hormonálnou antikoncepciou CHloe

mary44444

Dievcata prosim vas poradte mi..nie je mi celkom jasne ako mam zacat brat tie tabletky CHLOE..teda..prvu tabletku v prvy den menstruacie..ale zacat s tymi bielymi alebo oranzovymi??a potom uz pokracovat normalne?? dakujem :)

soffiinka

DAKUEJ:)
joj a ja hlavne to chcem , aby mi prsia narastli:) a s tou vahou :( ouu to by som nechcela :( to asi žiadna z nas nechce:(

buchticka

Ja uzivam CHLOE 2 tyzdne, ale zatial som nic negativne nepostrehla. Takze mi zatial sadli. Aj moj kilovy pes si ich pochvaluje. Dnes mi zozrala 5 neaktivnych tabletiek :) (prezila...)

soffiinka

Ahojte chcem sa opútat, ja už chloe beriem 3den:) len teraz som zacala:) ale chhem sa opytat ci mi narastu prisia a ci vlastne priberiem? viiem je to individualne ale tak pre istotu sa pytam:) DAKUJEM

lulu13

ahoj prosim baby pomôzte chcem začat uzivat antikoncepciu ale potrebovala by som taku s kt.by som nepribrala a s kt.by mi narastli prsia tak o jedno cislo:)a hlavne potrebujem nieco take na neziaduce ochlpenie na rukach ho mam dost:(a dost ma to trapi:(neviete niekto pomôcť prosím...vopred diky

micinka18

užívam chole 16 dní a vždy po sexe krvácam, je to normálne?nikdy predtým som to nemala a partnera som tiež nezmenila, žeby ho mal väčšieho a nezmestil sa:D:D nezdá sa mi to normálne, mám ju prestať užívať?poraďte, ďakujem ...

lenalena

Mam akne a chcela by som pouzivat chloe ako sa k nej dostanem????Aky dovod mam udat doktorke aby ma poslala ku gynekologovi??
prosim poradte
dakujem

iwja

no kazdy organizmus reaguje inak...ja chloe beriem 3 tyzden a citim sa strasne, t.j. mala som svoje 4ky, teraz uz ani neviem ake mam cislo a pribrala som dost, citim sa nemotorna a "naliata"...ktore mate s tym problem prehodte sa na yadine,ak chcete, ten neviaze vodu,takze ziadne gramy naviac...mala som yadine bola som spokojna-a hlavne ziadne bolesti pri menstruacii