Skúsenosti s hormonálnou antikoncepciou CHloe

milkyk

Tie biele tabletky su fakticky bez ucinku.Sluzia na to, aby si vedela, kedy mas zacat s novym balenim. Takze vtedy nie si nijak chranena. Aspon ja som to tak pochopila...

maťulda

Ahojte, beriem CHLOE deviaty deň, a ešte stále mám menštruáciu, a ani nevyzerá ze by chcelaprestat, nie je taka silna ako v prve dni ale dost ma to znepokojuje, kedze ked somziadne tbl. nebrala moja menstruacia trvala tak 4-5 dni. Mam navstivit gynekologa, alebo s tym mate podobne skusenosti a po čase to vymizne? Inak som si ju predpisala aj kvoli acne ale zatial nevidím žiadne vysledky, skor je to ešte horšie, kamarátka, čo užívala yasmine jej prešlo acne už po prvom týždni užívania tbl.

mimik-123

Mám predpísane Chloe prosím vás ako je to s tými bielymi-placebo tabletkami ako ich mam užívať a môžem mať pohlavný styk aj keď užívam tie placebo (biele) ? Prosím poradte mi ...

poradte

cawko ja by som sa chcela spytat ci mozem mat pohlavny styk aj ked beriem tie biele-placebo tabletky..uz som sa to tu x krat pytala a nikto mi zatial neodpovedal:( a ani w letaciku to nieje napisane prosim dajte vediet.. a este zeteraz beriem chloe druhý mesiac 1.krat mi menstruacia prisla pri druhej tabletke teraz som si zobrala 3.a menstruacia neprisla..je to normalne?? tabletku som ani jendu nevynechala.. aj ked som brala antibiotika sex som nemala este tyzden po ich dobratii..prosim poradte..

babika003

chloe beriem 2 roky, nemala ani nemam s nou problem, len posledne 3-4 mesiace mi strasne vypadavaju vlasy, tak ak je to z antiky, tak ju okamzite vyhodim, a vratim sa k mercilonu.inak som pri chloe schudla, prsia ostali rovnake, plet super,a zmeny nalad v norme

nikuliq

chcem sa spytat ..ked teras zacinam uziowat chloe tak sa maju brat w prwy den menstruacie..akej farby tabletky mam zobrat teras pocas menstruacie ked iich uziwam prwy den ?
biele alebo zlte ?

krisstinnka

ja beriem chloe už vyše roka, začala som pretože som mala problemy s pleťou - u mňa sa to 100% zlepšilo- už žiadne akne:)vôbec som z nej nepribrala, vlasy v pohodke. Čo sa týka toho menzesu - aj ja som celý prvý mesiac čo som ju užívala mala tmavý výtok, teraz je to úplne v pohodke.Doktorka mi na to vtedy povedala že je to prirodzené pretože telo sa celé prispôsobuje hormonom v tabletkách. Mala by som však aj ja jeden dotaz - neviem či s tým niekto máte skúsenosti - mám menšiu chuť na sex - počula som že niektoré tabletky to dosť ovplyvňujú...alebo je to tým že v dlhodobom vzťahu to človeka tak trošku "omrzí"..??? viete niekto poradiť...??

ivka555

Ahojte holky.. tak mne moja gynekologička tiež predpísala chloe dnes pred pol hodinou som si dala prvú tabletku.. a tak si tu čítam kadejaké reakcie.. ale ako som si ju dala točí sa mi hlava mám divný pocit.. môže to už účinkovať tá tabletka?.. to sa mi nezdá ale fakt je mi akosi divne ako opitá keby som bola.. ach ja som sa tak tešila že mi to zlepší pleť, vlasy a bolesti.. pretože ja mávam totálne PMS no ak to teraz bude ešte horšie te nálady :(..

cicuška

nooo tak dievcata...naladova som bola stale...teraz sa to nezmenilo, je to take ake bolo..... len obcas strasne prepinacky v dobrom slova zmysle.ja uzivam chloe uz 3 tyzden, a od kedy som zacala uzivat tieto tabletocky tak mam stale menzes...too je na hlavu...dnes idem na gyndu...tak som zvedava co mi na to povie lekarka...

Najčítanejšie články