Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Skúsenosti s hormonálnou antikoncepciou CHloe

1cq_girl

to: qiu:::: no uz to berem tyzden ako som dostala kramy ale kramy my teraz len koncia a ja mam zase za 14 dni dostat kramy? lebo uz mam len tolko tabletiek aktivnych a tie bieele tabletky mam brat ked budem mam svoje dni...

qiu

to: 1cq-girl
ahoj...môžeš si dať ktorú košvek z ružových tabletiek, stačí ak sa v tom budeš vyznat. Len tie biele sú placebo tak tie e-e :) papa

bellinka

baby, ja sa vam vlastne ani necudujem ze to papate... tiez som kedysi bola na vasom miestee...a papala som a papala... nic mi nebolo, vsetko perfektne, aj cyklus na minutku, aj chranena pri sexe, aj menej bolesti pocas menstruacie, zdalo sa mi ze je to idealna vec, jednoducho vsetko bolo super, bez ziadnych komplikacii, zlych stavov, a pod...a vlastne vzdy som bola zdrava ako rybicka... az jedny testy ukazali co mi hak pocas roka sposobila - dopad na srdce, oblicky, polovica vlasov fuc,znizena/takmer ziadna moznost otehotniet....a pritom jedna z najdrahsich, najpredavanejsich a "najlepsich HAK" stala som ako PUK pred doktorom, toto moze HAK sposobit, pytala som sa nie len lekara ale aj sama seba, pretoze v letaku toho moc nebolo... nuz pravda je taka, ze negativne priznaky nie su na letakoch vsetky taxativne vymenovane... a tak je len na nas, ci sa na to dokazeme objektivne pozriet a aj ked nemame medicinske vdelanie, zhodnotit, ze umele hormony pre telo mladej (ale aj starsej ) zeny su riadnou zatazou ale hlavne velkym RIZIKOM! ... necem teraz prehovarat nikoho kto to berie, ved je to kazdeho vec a je to OK, ale tie babenky co sa newedia rozhodnut, nech radsej popremyslaju, sme v 21.storoci a existuje mnozstvo dalsich metod ochrany... stare dobre prislovie: "dva krat meraj a raz strihaj" ... aby uz potom nebolo neskoro (ako v mojom pripade) :((

chlo

Kocky poradte mi,ci je antikoncepcia Chloe 100% pri sexe.Hned po prvej tabletke budem chranena pred otehotnenim?Dik.

1cq-girl

ahojte gynekolog mi akurat predpisal snti: chloe chchem sa spytat ci to mam brat presne podla dni co je v zadu napisane alebo to mozem brat uplne za radom, pr: kramy dostanem v stredu a prvu tabletku si dam v stredu ale pod nazvom pondelok..... prosim kto mi napise ako to mam presne brat? dakujem

zuzik

chcem vam vsetkym povedat ja som takisto typ cloveka ktoremu nesadne ziadna AK. mala som chloe a bolo mi z nej zle a to som ju brala pol roka. a co sa tyka tej bielej tak aj pocas brania bielych si chranena. a nic sa nestane ked si vezme niektora o hodinu neskor tabletku. ps prvu beries zltu

ween

krisstinnka
ahoj.. ja len ze ja beriem sice inu antiku... ae priatela mam uz dva roky a odkedy som zmenila antiku tiez som akosi stratila xut na sex... takze si myslim ze to asi moze byt tymi tabletkami ;)

ninka23

CHLOE sa zacne uzivat v 1 den menzesu - tabletka zltej farby. Pokracuje sa 21 dni a potom sa uziva 7 bielych tabletiek. Pocas celeho cyklu sme pred otehotnenim chranene /aj pocas bielych/,len uplne pri prvom uzivani cca 7 dni odporucam pouzit aj kondom.Menzes nemusi prist ihned s uzitim 1 bielej tabletky ale v rozmedzi 2-4 dni a trvat moze menej. Mne obvykle trva 4 a stalo sa, ze som dostala az na 4 den a trval este 1 den po uziti bielej,to znamena ze uz som si dala 1 zltu z nasleujuceho blistra.Problemy s CHLOE nemam, mozem odporucat.

----mirusik---

no ja ju berem mesiac,a ja som ukazkovy typ cloveka,ktoremu nesadne ziadna antikoncepcia,dokonca mi doktorka povedala ze som jedna z miliona ktora nemoze mat ziadnu antiku,ale na dlhe naliehanie mi dala posledny pokus-chloe,a som spokojna.Mala som Yadine-brutalne draha HAK,a vracala som z nej jak najata,fakt zachod bol moj nalepsi kamarat v tom case.Brala som aj kruzok,aj naplaste-vsetko zle..ale zeny,jednej sadne Chloe,druhej vobec nie..treba skusat,stale len skusat..

Najčítanejšie články